Przegląd najciekawszych kampanii - Golden Drum 2014

Przegląd najciekawszych kampanii - Golden Drum 2014

Tegoroczna edycja festiwalu Golden Drum za nami. Nagrody konkursowe zostały przyznane. Poniżej przedstawiamy kilka wg nas wyjątkowych kampanii, które startowały w konkursie, a niekoniecznie zostały wyróżnione przez jury.

W konkursie organizowanym na festiwalu Golden Drum startuje ponad 1000 różnych kampanii i projektów, podzielonych na wiele różnych kategorii. My skupiliśmy się na filmach reklamowych, które pojawiły się w telewizji, kinie i internecie. Wśród nich znajdują się gorsze i lepsze realizacje, a czasem można trafić na prawdziwą perełkę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wybraliśmy dla was 15 filmów reklamowych, które wg nas wyróżniają się wśród pozostałych. Są to kampanie reklamowe m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej, czy ochrony zdrowia, ale również kampanie organizacji społecznych.

Spot promujący piwo Budweiser Budvar otrzymał złotą nagrodę. Klimatyczny i wciągający, łamiący totalnie schemat wesołej reklamy. Nagroda jak najbardziej zasłużona

Jak w inny, niezwykły i ciekawy sposób zareklamować piwo? Czeski browar Two Tales, w celu promocji na świecie, postanowił podczas nowej kampanii rozwiązać globalny problem.

Reklama sieci telewizyjnej SATELLITE TV udowadnia, że jeszcze są reklamy z nieprzewidywalnym zakończeniem. A Wy byście się spodziewali "takiej" babci?

Rosyjska firma DONSTROY, za pomocą grafiki komputerowej i technologii stworzyła prawdziwe arcydzieło. Świat ze snu, pełen fantazji. Genialne. Nic dodać nic ująć. 

Jednymi z ciekawszych reklam są spoty tureckiej marki herbat "Dogadan". Pokazują one w innowacyjny sposób prawdziwy atak choroby. Nieważne czy w biurze czy restaruacji, "On" i tak Cię dopadnie.

Poniżej przedstawiamy resztę filmów reklamowych przez nas wybranych, jako jedne z najciekawszych biorących udział w tegorocznym konkursie Golden Drum.

Polish Prince Polo on Iceland

Zwilling knives

We love changing characters

How Much Is the Fish?

Inspiration is Everywhere_Butcher shop

Hadouken Attack

NEVER FORGET DRUNKEN BATHERS

Bullet

Gramofun

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij