V [email protected] & mobile strategies for pharma

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
V e-m@rketing & mobile strategies for pharma

W dniach 5-6 listopada odbędzie się V [email protected] & mobile strategies for pharma. Podczas wspólnej podróży eksperci digital marketingu z Polski i z zagranicy zaprezentują konkretne strategie, narzędzia i inspiracje dotyczące e-pharma marketingu i mobile marketingu.

„Wyróżnij się albo zgiń” albo „Be digital or die” bo „Przyszłość będzie inna. Naprawdę inna!” Dziś dla branży farmaceutycznej i health nie ma już pytania „Czy wykorzystywać kanał komunikacji cyfrowej?”, są tylko następujące: „Jak to robić skutecznie?” i „Jak zostać zauważonym i pozytywnie zapamiętanym?”. Czy tego chcemy, czy nie, wkraczamy w kolejną epokę rozwoju naszej cywilizacji, gdzie przyspieszenie będzie tak szybkie, że „kto dziś nie poleci z nami w przyszłość wypada z gry”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firmy nieustannie muszą eksplorować nowe obszary, poszukują sposobów na podniesienie efektywności dotarcia do swych interesariuszy przy równoczesnej optymalizacji kosztów. Rewolucja BIG Data powstające Aplikacje mobilne i wereables wyznaczają nowy rytm dla tej podróży w kierunku innowacji…

Spójna, innowacyjna i ciekawa strategia multichannel, z synergią przekazu w różnych kanałach, wykorzystująca optymalnie e-marketing i mobile jest odpowiedzią na wyzwania dzisiejszej komunikacji z pacjentem i profesjonalistami medycznymi. Brzmi tak prosto…

Nie jest już jednak wielką innowacją nawet najciekawszy e-mailing, fanpage na Facebooku czy CLM. O sukcesie decydują przede wszystkim: wiedza, szybkość działania, refleks, wyczucie i … dobry, innowacyjny pomysł.

Dlatego zapraszamy Państwa w niezwykłą podróż! Jak co roku, będziemy eksplorować nowe obszary innowacji. Zapraszamy do wymiany wzajemnych doświadczeń i inspiracji dotyczących e-pharma marketingu i mobile marketingu oraz tego jak wpisać je skutecznie w strategię multichannel.

Wierzymy, że poprzez otwartą dyskusję, giełdę inspiracji i najlepszych praktyk, firmy mogą ulepszyć wszelkie aspekty komunikacji multikanałowej wykorzystującej digital i osiągnąć spójność i synergię przekazu za pomocą którego skutecznie dotrą do swoich interesariuszy: pacjentów i HCP.

Spotkajmy się więc pod hasłem „Discover to Innovate” podczas V [email protected] & mobile strategies for pharma 5-6 listopada 2014, w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie.

Podczas wspólnej podróży eksperci digital marketingu z Polski i z zagranicy reprezentujący m.in.: AstraZeneca Pharma, Pfizer, YouTube, Polpharma, Klaster LifeScience, Eli Lilly, HealthWay, Bristol Myers Squibb, Nutricia, TNS Polska, Codemedia, Actelion Pharma zaprezentują konkretne strategie, narzędzia i inspiracje dotyczące e-pharma marketingu i mobile marketingu. 

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij