endorfina events wprowadziła świąteczne strefy H&M Home do wybranych sklepów H&M

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
endorfina events wprowadziła świąteczne strefy H&M Home do wybranych sklepów H&M

Świąteczne strefy H&M Home stanęły w sklepach H&M w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Za projekt oraz realizację świątecznych przestrzeni H&M Home odpowiada agencja endorfina events, jest to kolejny projekt agencji dla słynnej, szwedzkiej sieci sklepów.

Strefy H&M Home łączące witryny sklepów H&M z przestrzenią zakupową zostały zlokalizowane w centrach handlowych Złote Tarasy oraz Arkadia w Warszawie, Galerii Krakowskiej w Krakowie oraz Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Ponadto, we flagowym sklepie H&M przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie endorfina events zaaranżowała witrynę sklepową oraz pokój z kominkiem w stylu skandynawskim – kanapa z poduchami, dywan i produkty stojące na półkach - zazwyczaj służących do ekspozycji ubrań, tym razem spełniających rolę domowego regału - od razu pokazują jak przytulnie mógłby wyglądać dom każdego z nas z przedmiotami H&M Home ze świątecznej kolekcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Świeżo otwarte, świąteczne przestrzenie H&M Home cieszą się dużym zainteresowaniem – to zasługa zarówno naszego asortymentu, który odpowiada gustom Polaków, jak i odpowiedniego wyeksponowania produktów dzięki pomysłowi i realizacji stref przez agencję endorfina events. To nasza kolejna owocna współpraca i ciekawe, niebanalne rozwiązanie, z którym możemy dotrzeć do naszych klientów” – komentuje Ewa Jarzemska, Marketing Manager H&M.

Klienci H&M mają możliwość korzystania ze świątecznych stref H&M Home w sklepach do połowy stycznia 2015 roku.

„Projekt ten jest dla nas najlepszym dowodem na to, że stworzenie studia 2D i 3D wewnątrz naszej agencji było słuszną decyzją. Projektowanie to usługa komplementarna do naszej stricte eventowej działalności. Dzięki studio jesteśmy w stanie stworzyć scenografię eventów, stoiska targowe czy przestrzenie i wystawy sklepowe, a wszystko to pod jednym dachem” – dodaje Maciej Ledzion, partner zarządzający w endorfina events.

Agencja endorfina events już kilkakrotnie realizowała projekty na zlecenie H&M, zarówno w Polsce jak i za granicą. Były to m.in.: przedpremierowa prezentacja kolekcji Alexandra Wanga dla H&M, i-D Poland Launch Party by H&M, H&M na dwóch festiwalach muzycznych w Rumunii Roaba de Cultura i Summer Well w ramach akcji H&M Loves Music.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij