V&P partnerem merytorycznym WSNHiD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
V&P partnerem merytorycznym WSNHiD

Od października V&P kształci studentów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w zakresie komunikacji marketingowej produktów i usług. Zajęcia w ramach nowego przedmiotu są w całości opracowane i realizowane przez zespół strategiczny agencji.

Współpraca merytoryczna agencji i uczelni ma na celu zwiększenie stopnia przygotowania młodych ludzi do rosnących potrzeb rynku pracy. Poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach realizowanych przez V&P studenci otrzymują solidną porcję praktycznej wiedzy marketingowej, a także nabywają podstawowe umiejętności związane z kształtowaniem strategii komunikacji marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przedmiot „Wprowadzenie do komunikacji marketingowej” jest realizowany od tego roku akademickiego, zarówno na studiach stacjonarnych, jak i niestacjonarnych WSNHiD. Za stworzenie i prowadzenie programu po stronie agencji odpowiadają Artur Tomikowski, Strategic Director i Piotr Nowicki, Strategic Planner.

– Podczas naszych zajęć studenci uczą się m.in., czym jest insight i jak efektywnie dotrzeć do grupy docelowej, jak dobierać kanały komunikacji i korzystać z nowych mediów, a także jak przebiega proces kreatywny kształtowania strategii komunikacji marki – tłumaczy Artur Tomikowski, Strategic Director V&P. – Dzięki praktycznemu charakterowi zajęć i dużej liczbie case studies, które omawiamy pod kątem zastosowania konkretnych narzędzi, studenci są przygotowywani do pracy przy tworzeniu strategii marki – dodaje.

Partnerstwo z WSNHiD jest efektem wcześniejszych doświadczeń ze współpracy z uczelniami w zakresie programu CSR Vision 4 People (V4P). V4P to autorski projekt, którego celem jest dzielenie się marketingową wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi wchodzącymi na rynek pracy. Do tej pory do programu przystąpiły m.in. Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Wyższa Szkoła Bankowa oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. W ramach V4P na poznańskich uczelniach przeprowadzono 20 spotkań, w których wzięło udział ponad 1000 studentów.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij