Ponad 1,5 miliona zasięgu w kampanii marketingu rekomendacji dla PZ Cussons Polska SA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 1,5 miliona zasięgu w kampanii marketingu rekomendacji dla PZ Cussons Polska SA

Agencja Streetcom Polska przeprowadziła kampanię rekomendacji dla producenta płynów do mycia naczyń Morning Fresh, firmy PZ Cussons Polska SA. W projekcie udział wzięło 300 Ambasadorek, które zbudowały rekordowy, ponad 1,5 milionowy zasięg kampanii.

To już kolejna kampania zrealizowana przez agencję dla tego klienta. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii Ambasadorki miały za zadanie testować płyny do mycia naczyń z linii Morning Fresh, rekomendować je znajomym i wyrażać swoje opinie w mediach społecznościowych. Główny nacisk kładziony był na aktywności online, w ramach których uczestniczki zamieściły ponad 160 wpisów na forach internetowych. Całościowy zasięg kampanii online i offline wyniósł ponad 1,5 miliona konsumentów. To rekordowy zasięg, zbudowany w kampanii marketingu rekomendacji przez tak niewielką grupę Ambasadorek.

Ambasadorki najchętniej pisały o wydajności płynu, poręczności opakowania, dostępnych wariantach zapachowych oraz skuteczności w zmywaniu tłustych i mocno zabrudzonych naczyń. Aż 98 proc. z nich uważa, że Morning Fresh jest bardzo dobrym lub znakomitym produktem, a blisko 70 proc. stwierdziło, że Morning Fresh jest lepszy od płynu, który stosowały do tej pory.

Kampania trwała pięć tygodni, zakończyła się pod koniec grudnia. Do udziału w akcji zaproszonych zostało 300 Ambasadorek, w wieku 25-45 lat, dla których podstawowym kryterium, przy podejmowaniu decyzji zakupowych jest jakość produktu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij