#GIFMELOVE – Tymbark na Walentynki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#GIFMELOVE – Tymbark na Walentynki

Brak pomysłu na doskonałą, walentynkową zabawę? Tymbark nie pozwala na nudę i proponuje unikalną aplikację #gifmelove. Aplikacja tworzy walentynkowe gify z filmów nagrywanych przez użytkowników, które odzwierciedlają napisy spod wirtualnych, walentynkowych kapsli.

By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść na dedykowaną stronę walentynkowej aplikacji i podążać za wskazówkami Kapsla. Użytkownik zaczyna od wybrania wirtualnego kapsla z dowolnym, walentynkowym hasłem. Wśród kreatywnych tekstów, jakie Tymbark przygotował specjalnie na tę okazję znajdują się między innymi takie hasła jak: „Kocham Cię śpiewająco”. Następnie użytkownik tworzy i wgrywa krótki film, który uzupełnia kapslem z wybranym wcześniej hasłem. Na wszystkich zakochanych czekają fantastyczne nagrody od Tymbarku, m.in.: Xbox One, GoPro HERO4Black, Galaxy Tab Samsung, unikalne, kapselkowe pufy, słuchawki, zwijacze i inne gadżety.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dodatkowo, na stronie aplikacji, wszystkich fanów Tymbarku, czeka osobna zakładka w formie galerii. Użytkownik znajdzie tam kilka bazowych gifów od Kapsla. Obok każdego z nich znajduje się informacja „wpisz swój tekst”. Tylko od fantazji zakochanych zależy, którą z propozycji wybiorą, uzupełnią swoim hasłem i wyślą do ukochanej osoby. Najlepsze pomysły Tymbark nagrodzi kapslowymi poduszkami.

Data startu aplikacji: 14.02.2014 r.

Już jutro zapraszamy do przetestowania aplikacji.

Agencja odpowiedzialna za przygotowanie aplikacji: Lemonsky JWT
Dom mediowy: Mindshare

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij