Bluerank poszerza współpracę z Rainbow Tours w zakresie DoubleClick Digital Marketing

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bluerank poszerza współpracę z Rainbow Tours w zakresie DoubleClick Digital Marketing

Lider branży turystycznej w Polsce, Rainbow Tours, po raz kolejny wybrał współpracę z Bluerank. Tym razem powierzył agencji realizację kampanii reklamowych display z wykorzystaniem technologii DoubleClick. Oferty na obsługę złożyło kilka dużych agencji i domów mediowych.

Spośród wszystkich przedstawionych propozycji, oferta Bluerank była najlepsza pod względem zrozumienia rynku, długofalowej strategii oraz uwzględniała wszystkie nasze wymagania. Z Bluerank współpracujemy od 2007 roku, dlatego też w pełni ufamy ich wiedzy i doświadczeniu w zakresie zarządzania budżetami mediowymi – mówi Michał Jaworski, dyrektor e-commerce, Rainbow Tours.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Powierzenie realizacji kampanii display z wykorzystaniem narzędzi DoubleClick Digital Marketing przez firmę, z którą współpracujemy od niemalże początku istnienia Bluerank, to najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji – mówi Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

DoubleClick to platforma reklamowa, która pozwala zwiększać skuteczność realizowanych kampanii w zakresie planowania, zarządzania, optymalizacji i raportowania działań reklamowych. Przede wszystkim umożliwia zwiększenie liczby transakcji w ramach budżetu i optymalizację kampanii w czasie rzeczywistym, co skutkuje większą efektywnością kampanii. Prowadzenie kampanii z wykorzystaniem technologii DoubleClick wpływa na zmniejszenie kosztu konwersji, zwiększenie przychodu przy podobnym poziomie kosztów, a także pozyskanie ruchu dla niszowych fraz.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij