Fan page'e związane z marketingiem i reklamą w liczbach

Fan page'e związane z marketingiem i reklamą w liczbach

Jak polskie fan page’e związane z marketingiem i reklamą radzą sobie z pozyskiwaniem i angażowaniem fanów. Czy wielkość fan page'a przekłada się na liczbę zaangażowanych fanów? Szczegóły przedstawiamy w poniższym zestawieniu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Blogi

Z fan page’mi blogów postąpiliśmy analogicznie. Pierwszy ustaliliśmy ranking według liczby fanów. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zgarnął Junior Brand Manager posiadający 22 484 fanów. Drugie miejsce zajęła Reklama po korekcie z 18 500 fanami. Na trzeciej pozycji znalazł się Mediafun z 10 782 fanami. Dalsze pozycje zajmują: Gadzinowski.pl, hatalska.com, Słaba Reklama Blog, adkuchni, Socjomania, Zjadamy Reklamy i Infosocialmedia.

 

Gdy wzięliśmy pod uwagę jedynie liczbę mówiących pierwszą pozycję zajął Pijaru Koksu Blog z 1 277 mówiącymi. Na liście pojawiły się aż 4 blogi nie znajdujące się na liście top 10 pod względem liczby fanów, poza zwycięzcą są to: BLOGosławiony, Maltreting, Media feed i Newcreative. Drugie i trzecie miejsce należą do zwycięzców poprzedniej kategorii: Junior Brand Managera z wynikiem 1 176 i Reklamy po korekcie z 789 mówiącymi.

 

W przypadku relacji mówiących do fanów ranking ma tylko dwie wspólne pozycje z pierwszym zestawieniem według liczby fanów 9 i 10 miejsce należą do blogów o dużej liczbie fanów Junior Brand Managera, który zdobył 5,23% i hatalaska.com z 4,53%. Znacznie bardziej angażują swoich fanów mniejsze blogi o liczbie fanów nie przekraczającej trzech tysięcy. Pierwsze miejsce z bardzo wysokim wynikiem 52,08% zajął Pijaru Koksu Blog. Drugie miejsce zajął Newcreative z  25,51%. Trzecie miejsce z wynikiem 19,66% należy do BLOGosławiony. Na czwartym miejscu znajduje się W sieci sieci z 14,81%. Oprócz tego znajdziemy tu fan page'e michal-gorecki.pl, Maltreting, Media Feed, netgeeks.pl oraz jestem.mobi.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij