Fan page'e związane z marketingiem i reklamą w liczbach

Fan page'e związane z marketingiem i reklamą w liczbach

Jak polskie fan page’e związane z marketingiem i reklamą radzą sobie z pozyskiwaniem i angażowaniem fanów. Czy wielkość fan page'a przekłada się na liczbę zaangażowanych fanów? Szczegóły przedstawiamy w poniższym zestawieniu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencje/Domy mediowe

W ostatniej kategorii porównywaliśmy Agencje i Domy mediowe. Pod względem liczby fanów bezkonkurencyjny jest fan page PrzerwaNaReklame.pl (za którą stoi Agencja Marketingowa Płodni.com), który ma 25 490 fanów czyli ponad dwukrotnie więcej fanów niż Ars Thanea znajdująca się na drugim miejscu z wynikiem 10 694. Na trzecim miejscu znalazł się fan page Get More Social posiadający 9 061 fanów. Kolejne miejsca zajmują: KONTROWERSYJNE REKLAMY, Fanpoint, Socializer, Agencja Promocji i Reklamy, Lubie.to, AdAction i Klub Twórców Reklamy KTR.

 

Jeśli chodzi o liczbę mówiących czołówka kształtuje się podobnie. Pierwsze miejsce zajął Get More Social z 4 787 mówiącymi. Drugą pozycję zajęła PrzerwaNaReklame.pl, o której mówi 2 711 osób. Trzeci w rankingu jest Socializer z liczbą mówiących równą 685. W porównaniu do rankingu fanów pojawiły się nowe fan page'e: OS3, PrzeReklamowani, Media Interaktywne oraz Pride&Glory Interactive.

Ostatnie zestawienie dotyczy relacji mówiących do fanów. Tu również pierwsze miejsce należy do Get More Social z bardzo wysokim wynikiem 52,83% dystansującym kolejne miejsce o niemal 40%. Z wynikiem 15,34% drugie miejsce zajął fan page OS3. Na trzecim znalazła się nieopuszczająca czołówki PrzerwaNaReklame.pl z wynikiem 10,64%. Na ostatniej pozycji pojawił się OX Media z 4,23%.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij