San Markos i Publicity dla Twardowskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
San Markos i Publicity dla Twardowskiego

Nowym klientem agencji reklamowej - San Markos i agencji PR - Publicity jest Społeczny Komitet Obchodów 100. rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego - jednego z najbardziej popularnych polskich poetów.

Projekt Komitetu „Słowo zabiera głos” to cykl wydarzeń artystycznych, edukacyjnych i popularnonaukowych, związanych z Jubileuszem 100-lecia urodzin ks. Twardowskiego, realizowanych w różnych częściach Polski i za granicą, które ruszają w 100. urodziny ks. Twardowskiego – 1 czerwca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach współpracy San Markos odpowiada za kreację w ramach całego projektu „Słowo zabiera głos” oraz przygotowanie kampanii społecznej pod tą samą nazwą. Realizacja projektu już się rozpoczęła i będzie trwać do końca roku. Agencja przygotowała identyfikację graficzną, kreacje na poszczególne wydarzenia, jest także autorem nazwy projektu. Kolejne działania będą związane z kreacją i realizacją kampanii społecznej „Słowo zabiera głos”.

Za wszystkie działania PR związane z projektem „Słowo zabiera głos” oraz z kampanią społeczną odpowiada agencja Publicity.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij