Sklep www.Olive.pl na nowej platformie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Sklep www.Olive.pl na nowej platformie

Sklep internetowy www.Olive.pl – pokusa dla zmysłów posiada bogatą ofertę kostiumów kąpielowych, bielizny damskiej i męskiej oraz odzieży. W związku z rosnącą grupą klientów, w tym odbiorców mobilnych, e-sklep zdecydował się na wdrożenie nowego systemu e-commerce, w standardzie RWD.

Podstawowym celem projektu było dostarczenie klientowi intuicyjnej, wyposażonej w wiele interesujących funkcjonalności sprzedażowych platformy oraz zoptymalizowanie jej pod kątem urządzeń mobilnych .

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jej realizacją zajęła się firma Positive Power. Do jej zadań należało m.in. oprogramowanie i wdrożenie systemu e-commerce opartego o platformę Magento. Firma była także odpowiedzialna za spersonalizowanie i rozbudowę wybranych funkcjonalności platformy pod kątem oczekiwań klienta oraz wdrożenie systemu w standardzie RWD, gwarantując tym samym jego optymalizację pod kątem urządzeń mobilnych. Wśród funkcjonalności sprzedażowych platformy znaleźć można: 0-step checkout, czyli bezkrokowy koszyk, skracający proces zakupowy do minimum oraz funkcję zoomify html 5 pozwalającą na dynamiczne powiększanie zdjęć.

Positive Power Sp. z o.o. to gliwicki Internet Software House, którego specjalnością są zaawansowane technologicznie rozwiązania webowe i mobilne, w tym w szczególności platformy e-commerce, systemy B2B i natywne aplikacje na systemy iOS, Android i Windows Phone.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij