Kampania TOUS ,,Czułe Historie” otrzymała nagrodę D&AD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania TOUS ,,Czułe Historie”  otrzymała nagrodę D&AD

Kampania reklamowa TOUS ,,Czułe Historie” otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie Global Association for Creative Advertising and Design in London, w kategorii Branded Film Content and Entertainment.

To kategoria, w której docenia się nietypowe formy reklamowe. Pod uwagę brane są przede wszystkim interaktywność, a także budowanie i podtrzymywanie relacji ,,marka – klient”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

The Global Association for Creative Advertising and Design to znane na świecie nagrody, przyznawane najciekawszym, światowym kampaniom reklamowym, które wykorzystują Internet oraz media tradycyjne.

Pod pojęciem Czułe Historie, TOUS przedstawia kompleksową kampanię wizerunkową, która pokazuje Czułość, jako uniwersalną wartość, w zabawny i uroczy sposób. Najważniejszym elementem kampanii jest Fashion Clip – to połączenie filmu Fashion z wideoklipem, który był dystrybuowany w kanałach cyfrowych marki. Na jego podstawie powstał również spot TV oraz inne materiały kreatywne wykorzystywane w prasie i Internecie. 

Przewodnim wątkiem jest historia miłości profesora i studentki. Jest to rzadko wykorzystywany w reklamie, klasyczny wątek filmowy, co tłumaczy decyzję o zaangażowaniu reżysera kinematograficznego, którym jest Victor Carrey.

W ten sposób TOUS przedstawia historie, które docierają do ludzi i wyjaśniają punkt widzenia Czułości prezentowany przez markę w nowoczesnym, inteligentnym, ekscytującym i wesołym tonie.

Marka Tous od 2014 roku jest klientem domu mediowego UM (Universal McCann). UM odpowiadał za zakup mediów w ramach nagrodzonej kampanii Czułe Historie

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij