UNIQUE ONE po raz kolejny dla L’Oreal Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE po raz kolejny dla L’Oreal Polska

Firma L’Oreal Polska po raz trzeci zleciła Agencji UNIQUE ONE obsługę i organizację letniej loterii dla marki L’Oreal MEN EXPERT.

Loteria MEN EXPERT rozpoczęła się 6 lipca br. i potrwa do 30 sierpnia. Agencji UNIQUE ONE powierzono stworzenie koncepcji loterii i jej formalno-prawną organizację, kreację strony www, Key Visuala, materiałów POS i on-line oraz wysyłkę nagród.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Przygotowanie i koordynacja tegorocznej edycji loterii dla marki L’oreal Men Expert to już nasza trzecia możliwość współpracy z marką należącą do L’Oreal Polska - mówi Grzegorz Bonder, General Manager w UNIQUE ONE i dodaje – W tym roku uczestnicy mogą liczyć na jeszcze ciekawsze nagrody, które mamy nadzieję sprawią, że loteria będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem konsumentów niż bardzo udana akcja z 2014 roku. O organizację i prawidłowy przebieg zabawy tradycyjnie można być spokojnym, ponieważ wszystko jest w bezpiecznych rękach UNIQUE ONE.

Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zakup dowolnego produktu L’Oreal MEN EXPERT. Następnie numer z paragonu należy zgłosić za pośrednictwem strony. Loteria MEN EXPERT jest oparta na mechanizmie instant win. Oznacza to, że uczestnik od razu po wpisaniu numeru z paragonu dowiaduje się czy wygrał jeden z 1 000 zestawów kosmetyków L’Oreal MEN EXPERT. Dodatkowo każde zgłoszenie bierze udział losowaniu Smartwatch’a Samsung Galaxy Gear S (co tydzień losujemy 3 zegarki) oraz nagrody głównej – 10 000 zł.

Loteria ma charakter ogólnopolski i jest wspierana działaniami reklamowymi. Zostaną wykorzystane działania on-line, a także materiały POS, w tym shelfstoppery, plakaty i wobblery w wybranych punkach sprzedaży, w których oferowane są produkty L’Oreal MEN EXPERT.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij