Map&App – nowe technologie w promocji miast

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Map&App – nowe technologie w promocji miast

16 województw, 314 powiatów, 2 478 gmin oraz kilkadziesiąt lokalnych grup działania i kilkaset stowarzyszeń promujących walory przyrodnicze, historyczne i kulturowe regionów. Jak zachęcić turystów, aby odwiedzili właśnie nasze miasto, spędzili tu wakacje lub wpadli na weekend?

Jak wyróżnić naszą ofertę spośród innych, niemniej atrakcyjnych? Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie i nowy portal Map&App (www.MapApp.pl).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W miarę rozwoju nowoczesnych technologii w branży turystycznej ograniczeniem w planowaniu kampanii promującej dany region przestaje być zasobność portfel, a zaczyna wyobraźnia samorządowca, przedsiębiorcy czy lokalnego patrioty. W cenie są pomysł, dostępność i wygoda użytkowania. 

Jak wyjść poza standard?

Dzisiaj niemal każda gmina czy stowarzyszenie posiada stronę internetową, na której w mniej lub bardziej interesujący sposób promuje walory regionu. Kolorowe foldery, zdjęcia z lotu ptaka, panoramy sferyczne, które jeszcze kilka lat temu stanowiły swoiste novum, dzisiaj są standardem. Jak wyjść ponad standard, zaprezentować walory regionu w sposób spójny i atrakcyjny a jednocześnie nie zagubić się w technologicznym gąszczu istniejących na rynku rozwiązań? Odpowiedzi dostarczył uruchomiony niedawno portal Map&App, który oferuje generator aplikacji mobilnych oraz kreator planerów turystycznych.

Sam stwórz własną aplikację!

Map&App, czyli narzędzia umożliwiające samodzielne tworzenie planerów turystycznych do publikacji na stronie www oraz aplikacji mobilnych. Każdy użytkownik, bez specjalistycznego przygotowania technicznego, pomocy wykwalifikowanych programistów oraz dużego budżetu, może stworzyć własny planer turystyczny, zamieścić go na stronie www oraz wygenerować połączoną z nim aplikację mobilną promującą walory regionu. Za pomocą planera turyści i mieszkańcy mogą w szybki i wygodny sposób zaplanować wycieczkę dopasowaną do swoich zainteresowań, preferencji i godzin otwarcia obiektów.

Taki planer wraz z aplikacją stanowi kompletną bazę wiedzy o regionie, jest źródłem praktycznych wskazówek i informacji oraz skutecznym narzędziem promocji (zalety zwiedzania z aplikacją prezentuje krótka animacja).

A wszystko w zasięgu ręki użytkownika – we własnym telefonie – nieodłącznym towarzyszu życia i podróży. Według raportu POLSKA.JEST.MOBI 2015 obecnie w kieszeniach Polaków w wieku 15+ znajduje się niemal 19 milionów smartfonów!

Prosta, intuicyjna obsługa oraz możliwości, jakie daje Map&App sprawia, że stanowi on swoistą rewolucję wśród nowinek technologicznych w turystyce. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że zarówno koszt, jak i czas wytworzenia planera i aplikacji są nieporównywalnie mniejsze niż w przypadku zlecenia takiej usługi zewnętrznej firmie. Tworzenie własnego planera i aplikacji można bezpłatnie przetestować na stronie: wwwmapapp.pl.

Jak łatwo korzysta się z generatora aplikacji i kreatora planerów pokazuje film.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij