„Polska i Polacy" oczami internautów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Polska i Polacy

Album prezentujący nasz kraj i nas samych w XXI wieku przygotowany przez magazyn „Press” – „Polska i Polacy” – którego mecenasem jest Grupa Wirtualna Polska, jest już dostępny.

Prace, które się w nim znalazły, przedstawiają współczesny obraz Polski i jej mieszkańców. W specjalnej sekcji publikacji zatytułowanej #dziejesiewpolsce, zaprezentowano fotografie finalistów konkursu zorganizowanego przez portal Wirtualna Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ukazały się one obok zdjęć autorstwa 34 najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Renaty Dąbrowskiej, Anny Musiałówny, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Grzegorza Dembińskiego, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Kacpra Kowalskiego, Adama Lacha, Piotra Małeckiego, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka - i wielu innych.

Fotografie zawarte w albumie „Polska i Polacy” zostały zrobione po 2000 roku i pokazują nasz kraj i nas samych: nowoczesnych i tych tradycyjnych; konwencjonalne polskie rzemiosło i innowacyjne przedsiębiorstwa; modernizowane dzielnice i zapomniane rejony; Polaków pozytywnie patrzących w przyszłość, ale też walczących z codziennymi wyzwaniami.

Wszystkie zdjęcia opisano w dwóch językach - polskim i angielskim, co pozwoli lepiej poznać Polaków, również osobom innych narodowości. Album do nabycia w sklepie internetowym „Press”– oraz w salonach Empiku, dobrych księgarniach i wybranych punktach w dużych miastach.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij