DDB&tribal z interaktywnym Lookbookiem dla PANDORA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DDB&tribal z interaktywnym Lookbookiem dla PANDORA

Kampania jest prowadzona w Polsce, Czechach i Rumunii.

DDB&tribal przygotowała niestandardową kampanię digital promującą produkty z jesiennej kolekcji biżuterii PANDORA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Osią kampanii jest interaktywny Lookbook przygotowany przy współpracy z 6 blogerkami z Polski (Cajmel, Raspberry And Red), Czech (Ejvi Freedom, Barbora) i Rumunii (Fabulous Muses) oraz stylistką Różeną Opalińską.

Użytkownik na stronie ma do dyspozycji w pełni interaktywne wideo nakręcone z wykorzystaniem techniki ultra slow motion, która pozwala stworzyć efekt zamrożenia chwili. Blogerki prezentują wybrane style modowe, a biżuteria marki PANDORA doskonale je uzupełnia. Lookbook pozwala nawigować między poszczególnymi stylizacjami, obejrzeć produkty oraz je kupić w sklepie internetowym PANDORA eStore. Rozwiązanie jest dostępne dla użytkowników wszystkich platform: desktop, tablet i mobile.

Interaktywny Lookbook promuje kampania display na serwisach dla kobiet oraz w social media na 3 rynkach: polskim, czeskim i rumuńskim. Planowaniem i zakupem mediów w Polsce zajął się Media DDB&tribal.

Za sesję wideo odpowiada dom produkcyjny Papaya Films, a za produkcję digital – dom produkcyjny Happy Endians z grupy CP DDB.

PANDORA jest marką biżuteryjną założoną w 1982 roku w Kopenhadze. W ponad 90 krajach na całym świecie oferuje nowoczesną ręcznie wykańczaną biżuterię wykonaną wyłącznie z metali szlachetnych.

DDB&tribal jest agencją marketingu zintegrowanego, łączącą marketing online z tradycyjnym marketingiem offline. Nagradzana na najważniejszych festiwalach reklamowych, wyróżniona m.in. tytułami: Agencja Roku Polskiego Konkursu Reklamy KTR 2015 i 2014, Najbardziej Efektywna Agencja Reklamowa Roku Effie 2014, 2013 i 2012, Agencja 15-lecia Effie.

Media DDB&tribal to internetowy dom mediowy z grupy CP DDB obsługujący markę PANDORA od 2013 roku. Spółka oferuje usługi z zakresu tworzenia strategii mediowych online, planowania i zakupu mediów digital oraz data science. Ma na swoim koncie m.in. jedyną w historii polskiej reklamy złotą nagrodę w konkursie International Facebook Awards 2015.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij