MyLED proponuje innowacyjne rozwiązania w komunikacji DOOH

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MyLED proponuje innowacyjne rozwiązania w komunikacji DOOH

Firma MyLED będąca właścicielem systemu integrującego online ponad 400 ekranów LED w całej Polsce, komunikuje niestandardowe możliwości i oferty kampanii digital OOH.

System w czasie rzeczywistym wykorzystuje informacje pogodowe dostępne w sieci i warunkuje nimi treść emitowanej w danym momencie, reklamy. Emisja komunikatu, którym zarządza MyLED logicznie dopasowana jest do pogody.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

System posiada funkcję geolokalizacji, która z kolei pozwala na selekcję ekranów LED wg potrzeb danej kampanii, np. w pobliżu punktów sprzedaży. W ofercie przekłada się to na selekcję nośników, pod kątem konkretnych grup docelowych. System integruje kilkaset ekranów LED w skali kraju, co daje szeroki wybór, oraz istotny zasięg dynamicznej kampanii OOH.

- Zasięg, geolokalizacja, czy warunkowanie kampanii pogodą to ciekawe, oraz ekonomiczne rozwiązania dla wielu marek i firm, ale równie ważną funkcjonalnością MyLED jest możliwość interakcji, polegająca na angażowaniu odbiorcy w kampanie – mówi Grzegorz Śliwa, CEO MyLED.

Angażowanie odbiorcy polega - między innymi - na wykorzystywaniu w czasie rzeczywistym, treści generowanych przez odbiorców na stronach internetowych lub w Social Mediach. Przykładem takiej kampanii jest tegoroczna, wspólna realizacja MyLED i Rossmann z okazji Walentynek. W kampanii na ekranach LED - w czasie rzeczywistym wykorzystywany był content, którym było zdjęcie i życzenia przygotowywane przez uczestników zabawy na stronie internetowej.

System MyLED działa na polskim rynku reklamy DOOH od ponad roku. Pozwala na planowanie, realizację i kontrolę kampanii DOOH. Generuje po niej raport post-buy, oraz szczegółowe statystyki na temat realizacji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij