Startuje wieczorne pasmo lifestyle’owe na żywo Grupy WP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Startuje wieczorne pasmo lifestyle’owe na żywo Grupy WP

Dziś wieczorem rusza lifestyle’owe pasmo na żywo Wirtualnej Polski. Każdego dnia od godz. 18:00 w portalu WP oglądać będzie można audycję dedykowaną innej tematyce – od sportu, przez finanse, po styl życia i rozrywkę.

Zarówno prowadzący, jak i ich goście poruszać będą aktualne, interesujące użytkowników kwestie. Nie zabraknie rzetelnych informacji, ciekawych opracowań, poradników, rekomendacji oraz rozmów ze specjalistami. W wybór tematów zaangażowane zostały redakcje tematyczne GWP.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Jako jedyny w Polsce wydawca internetowy realizujemy dwa codzienne pasma na żywo, publicystyczne i lifestyle’owe. To dziesięć godzin programu tygodniowo, czterdzieści miesięcznie, z zaangażowaniem prowadzących, redakcji programowych, operatorów, realizatorów dźwięku, obrazu, montażystów. Wkroczyliśmy w zupełnie nowy etap produkcji telewizyjnych dostępnych w sieci. Specjalnie dla tego celu uruchomiliśmy nowe studio TV – podkreśla Jacek Amsterdamski, Dyrektor Działu Produkcji Wideo w Grupie WP.

Poniedziałki upłyną pod hasłem SPORT. Wieczorny program sportowy prowadzić będą Michał Kołodziejczyk i Mateusz Święcicki. Gospodynią wtorkowych audycji dedykowanych ZDROWIU będzie Paulina Smaszcz-Kurzajwska. KONSUMENCKIE środy należeć będą do Pawła Typiaka, a BIZNESOWE czwartki – do Joanny Skrzypiec. W piątki o lifestyle’u i dobrej rozrywce mówić będzie Agata Nizińska.

Pasmo lifestyle emitowane będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 18:00-19:00. Transmisję ze studia GWP śledzić będzie można bezpośrednio ze strony głównej Wirtualnej Polski oraz w serwisach tematycznych WP. Najciekawsze fragmenty publikowane będą w Wirtualnej Polsce po zakończeniu transmisji.

Od 14 września WP emituje ponadto poranne pasmo publicystyczne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij