Warsaw Speaks Mobile powraca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warsaw Speaks Mobile powraca

Już 30 listopada br. o godzinie 18:00, rozpocznie się ósma już edycja spotkania Warsaw Speaks Mobile. Będziemy poruszać tematy związane z szeroko pojętą branżą mobile i nowych technologii.

Podczas najbliższego spotkania będziemy mogli posłuchać:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • Marcina Łaciaka – Dyrektora Sprzedaży i Marketingu DigitalVirgo, który opowie o tym, jak dobrze przygotować się do projektu wdrożenia aplikacji mobilnej,
  • Stefana Batorego – prezesa iTaxi.

W dalszej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny, którego uczestnikami będą Adam Zajdzik i Tomasz Bucholc, a który poprowadzi organizatorka spotkania Katarzyna Dworzyńska. Podczas panelu odpowiemy sobie na pytanie, czy aplikacja mobilna to dobry pomysł na biznes, a także przyjrzymy się bliżej historii powstania i rozwoju aplikacji Kekemeke.

„Bardzo się cieszę, że Warsaw Speaks Mobile powraca. To już 8 edycja spotkania, a wciąż widzę duże zapotrzebowanie na rozmowy na tematy mobilne. Tym razem w siedzibie Gazeta.pl porozmawiamy o aplikacjach mobilnych. Jak zawsze będą z nami najciekawsi, najlepsi praktycy z branży mobilnej w Polsce. Serdecznie zapraszam do udziału w WSM-ie i mam nadzieję, że widzimy się 7 października.” - Katarzyna Dworzyńska, pomysłodawczyni oraz organizatorka Warsaw Speaks Mobile.

Prelegenci Warsaw Speaks Mobile to zawsze doświadczeni specjaliści z branży – do tej pory udział w spotkaniach wzięło ponad dwudziestu z nich. WSM to także tematy związane z nowymi technologiami. Podczas minionych edycji uczestnicy mogli poznać m. in. prototyp bransoletki TACTILU, iBeacons czy zobaczyć mechanizm działania Google Glass.

Od teraz spotkania Warsaw Speaks Mobile będą odbywać się w nowym miejscu - w siedzibie Gazeta.pl, która mieści się przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak by móc w nim uczestniczyć, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij