Hill+Knowlton Strategies wzmacnia dział Brand oraz dział komunikacji korporacyjnej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hill+Knowlton Strategies wzmacnia dział Brand oraz dział komunikacji korporacyjnej

Do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies na stanowiska Associate dołączyły dwie nowe osoby: Marta Kindeusz oraz Tomasz Dominiak.

Marta Kindeusz z branżą PR jest związana od 8 lat. Pracowała dla marek z portfolio firm będących w czołówce rynkowej sektora FMCG: Coca-Cola Poland Services (Coca-Cola i Sprite), Wyborowa Pernod Ricard (m.in. wódki Wyborowa i Luksusowa, Malibu, Jacob’s Creek, Havana Club)  SabMiller Kompania Piwowarska (Tyskie, Grolsch),  Procter&Gamble (Vizir i Ariel). Ma także doświadczenie w zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz komunikacji korporacyjnej dla firm z sektora IT. W trakcie swojej kariery zdobyła, zarówno samodzielnie, jak i zespołowo, liczne wyróżnienia - została laureatką konkursu Cannes Lions Young Creatives, jak również zdobyła statuetki i wyróżnienia w konkursie Złote Spinacze za kampanie produktowe dla marek Coca-Cola oraz Tyskie.

Stanowisko Associate w dziale komunikacji korporacyjnej Hill+Knowlton Strategies objął też Tomasz Dominiak. Zanim dołączył do H+K Strategies przez 1,5 roku pracował w agencji On Board Public Relations, gdzie obsługiwał m.in. Polską Grupę Zbrojeniową. Oprócz zbrojeniówki, specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej dla klientów z sektora energetycznego oraz motoryzacyjnego. Przed rozpoczęciem pracy w branży PR Tomasz Dominiak przez 10 lat pracował w mediach, m.in. jako dziennikarz w największych gazetach ogólnopolskich (Gazeta Wyborcza, Dziennik, Polska The Times) oraz redaktor tygodnika „Motor”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij