Kolejne nowości w McDonald’s

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejne nowości w McDonald’s

Sieć restauracji oferuje swoim klientom dostęp do interaktywnych stołów. To pilotażowy program, wdrożony przez Cheil Poland.

Agencja Cheil Poland na zlecenie McDonald’s Polska realizuje pilotażowy program wdrożenia interaktywnych stołów w wybranych restauracjach na terenie kraju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozwiązanie zaproponowane przez Cheil Poland umożliwia klientom restauracji korzystanie z tabletów i ładowarek w trakcie oczekiwania na zamówienie lub podczas posiłku. Goście będą mogli naładować swoje urządzenia mobilne w krótkim czasie, dzięki ładującym portom USB fast charge.

Na tabletach zainstalowane są wyłącznie aplikacje pochodzące od polskich twórców, m.in. Jak Dojadę, aplikacja newsowa Gazeta.pl oraz gry. Pozostały softwear wykorzystany na urządzeniach został w pełni zaprojektowany i wdrożony przez Cheil Poland.

Wdrożenie ma charakter pilotażowy. Na początek zostały nim objęte cztery lokalizacje na terenie Warszawy i Gliwic. Program potrwa 6 miesięcy. Od jego wyników uzależnione jest, czy akcja będzie rozszerzona na teren całej Polski. Program jest elementem szerzej zakrojonego planu unowocześnienia restauracji McDonald’s w Polsce.

Za kontrakt i współpracę po stronie agencji odpowiada Michał Wiśniewski, client service director.

Cheil Poland to technologiczna agencja kreatywna, specjalizująca się w obszarach digital, mobile, social media oraz retail. W ciągu ostatnich dwóch lat zdobyła łącznie 25 nagród (w tym 2 Cannes Lions), stając się jedną z najczęściej nagradzanych polskich agencji. Do klientów Cheil Poland należą m.in. Samsung, Merlin.pl, Hyundai, PCK, Rado, Hankook. Obecnie agencja zatrudnia ponad 70 specjalistów i stanowi część międzynarodowej sieci Cheil Worldwide, posiadającej 47 biur w 40 krajach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij