Nowa Group Account Director w Hill+Knowlton Strategies

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa Group Account Director  w Hill+Knowlton Strategies

Katarzyna Fabjaniak-Czerniak dołączyła z początkiem lutego br. do zespołu Hill+Knowlton Strategies. Jako Group Account Director będzie odpowiadała za zarządzanie oraz rozwój strategicznych projektów (accounts) z obszaru komunikacji korporacyjnej i produktowej.

Będzie także odpowiadać za rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Katarzyna Fabjaniak-Czerniak specjalizuje się w planowaniu i wdrażaniu projektów komunikacji zintegrowanej oraz komunikacji kryzysowej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując m.in. dla takich klientów, jak McDonald's, Procter & Gamble, LIDL, Lotte Wedel, Robert BOSCH, Reebok, Grupa Żywiec, CEDC, Diageo, Wizz Air, Mobilis, Groupe SEB, UPC, Disney Channels, Grupa LUX MED, GlaxoSmithKline, Grunenthal, SCA Hygiene Products, Grupa PHN SA, SGI Baltis, ATAL, Gaspol czy Gazprom.

Katarzyna Fabjaniak-Czerniak jest absolwentką Szkoły Strategii Marki przy SAR, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Muzycznego. Zdobyła wiele nagród branżowych, w tym m.in. Złotego Spinacza (2011), Impactor (2011, 2012, 2013 i 2014) oraz wyróżnienie specjalne w Konkursie Kampanie społeczne roku 2014 za siódmą edycję kampanii Mam haka na raka. W 2008 była zwyciężczynią w konkursie Cannes Lions Young Creatives na najbardziej kreatywny zespół PR w Polsce. Jest także autorką publikacji naukowych i tekstów w mediach. Prowadzi szkolenia zewnętrzne z zakresu wystąpień medialnych i komunikacji kryzysowej, jak również wykłady dla studentów dot. podstaw public relations.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij