Zbliżają się Walentynki – Polacy wierzą w prawdziwą miłość, na którą warto czekać! Wyniki internetowej ankiety na zlecenie marki Milka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zbliżają się Walentynki – Polacy wierzą w prawdziwą miłość, na którą warto czekać!  Wyniki internetowej ankiety na zlecenie marki Milka

Aż 65% Polaków w wieku 18-69 wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, a prawie połowa z nas ma nadzieję, że tego jedynego lub tą jedyną spotka w odpowiednim momencie –

Aż 65% Polaków w wieku 18-69 wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, a prawie połowa z nas ma nadzieję, że tego jedynego lub tą jedyną spotka w odpowiednim momencie – to tylko niektóre z wniosków internetowej ankiety przeprowadzonej na zlecenie marki Milka z okazji zbliżających się Walentynek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Polacy nie tacy kochliwi 

Mimo, że słowiańska natura często daje o sobie znać, Polacy nie skaczą z kwiatka na kwiatek. Większość z nas deklaruje, że ma za sobą jeden lub dwa poważne związki – odpowiednio 36,7 i 36,9 procent ankietowanych. Obecnie, aż 60% z nas deklaruje, że jest zakochany lub zakochana!

Co ważne, jesteśmy stali w uczuciach – co dugi ankietowany jest przekonany, że prawdziwa miłość nigdy nie ustaje. Myślą tak zarówno panie, jak i panowie!

Prawdziwa miłość przyjdzie sama…

Wielu z nas zadaje sobie pytanie: Gdzie spotkać tego Jedynego lub tą Jedyną? Może tak, jak sądzi co trzecia osoba odpowiadająca na pytania w ankiecie – podczas pielęgnowania swojego hobby? A może przez wspólnych znajomych – tak właśnie poznała się średnio co 3 para! A może na koncercie, w klubie lub w pracy?

Niekoniecznie!  Aż 40% Polaków w wieku 18-69 jest przekonanych, że na prawdziwą miłość warto poczekać – zamiast szukać, trzeba wierzyć, że spotkamy tę właściwą osobę we właściwym czasie.

A może będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, co spotkało choć raz w życiu prawie co drugą osobę? 

Idealna randka? Chodźmy na spacer! 

Jak już poznamy kogoś wyjątkowego, pragniemy spędzać z nim jak najwięcej czasu. Pierwsza randka może być dość stresująca, dlatego nie powinna być zbyt zobowiązująca. Według ankietowanych, najlepiej wybrać się na spacer po parku lub lesie (prawie 21% odpowiedzi) lub na lody (15%). Cenimy też upominki – zawsze sprawdzi się bukiet kwiatów (39% odpowiedzi), a dla tych, którzy znają się już trochę lepiej – zaproszenie na wspólny weekend (39%). 

Miłość i zaufanie ważniejsze niż atrakcyjność fizyczna

Według ankietowanych podstawą udanego i trwałego związku jest przede wszystkim miłość i zaufanie – tak deklaruje ponad 60% Polaków. Z kolei, atrakcyjność fizyczna jest ważna tylko dla niewielu ponad 3% respondentów. Lubimy też mówić „kocham Cię” – ponad 60% z nas mówi to często – co najmniej raz w tygodniu (33%), a nawet codziennie (35,6%)!

Walentynki tuż tuż! Powiedz, co czujesz! 

Już za kilka dni Walentynki – co 3 para deklaruje, że co roku je świętuje – najczęściej podczas romantycznej kolacji w domu lub restauracji (ponad 20%). Milka, inicjator ankiety, przygotował specjalną aplikację dla wszystkich, którzy chcieliby wyrazić swoje najmilsze uczucia. Wystarczy wejść na stronę www.fioletowastrona.pl, stworzyć personalizowaną kartkę dla Tego Jedynego lub Tej Jedynej. 

O ankiecie 

Ankieta, zainicjowana przez markę Milka, została przeprowadzona w dniach 21-27 stycznia 2016 na reprezentatywnej grupie ponad 500 osób – członków panelu online Marketagent.com, Polaków w wieku 18-69 lat, mieszkających na terenie Polski. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij