Peppermint z nowymi dyrektorami zarządzającymi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Peppermint z nowymi dyrektorami zarządzającymi

Sabrina Kotkowska i Ewa Cymer przejęły zarządzanie agencją Peppermint. Bartłomiej Cymer, pozostaje Prezesem Zarządu, jednak działalność operacyjną przekazuje w ręce Ewy i Sabriny.

Sabrina Kotkowska, jako Co-Managing Director/Client Service Director będzie odpowiadała za dział obsługi Klienta, działania new business i produkcję, a Ewa Cymer na stanowisku Co-Managing Director/Creative Director za dział kreacji, strategii i działania social media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Ewa z Sabriną odpowiadały za kluczowe obszary agencji i naturalnym kierunkiem rozwoju było przejęcie przez nie całej działalności operacyjnej. Dzięki temu, pozostając w zarządzie, będę mógł się skupić także na innych projektach – mówi Bartek Cymer, Prezes Zarządu Peppermint.

Sabrina Kotkowska, ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja “Marketing polityczny” w 2012 roku. W branży reklamowej pracuje od 2006 roku, a z agencją Peppermint związała się w 2011 roku. Przeszła wszystkie szczeble kariery zawodowej, od Account Executive, aż do stanowiska Account Director w 2013 roku, a następnie Client Service Director w 2015 roku. Koordynowała i współtworzyła różne nagradzane kampanie dla strategicznych Klientów firmy. Dotychczas odpowiadała za kompleksową obsługę reklamową firmy Sodexo Benefits and Rewards Services. Nadzorowała także działania reklamowe dla takich klientów jak: Bank Zachodni WBK S.A. (Grupa Santander), Matras S.A., Zortrax S.A.

Ewa Cymer ukończyła Filozofię oraz Podyplomowe Studia Dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim. Z Peppermint związana jest od samego początku, czyli od jego reaktywacji. Wcześniej pracowała w agencji Netizens, gdzie zaczynała jako Project Manager, a następnie rozwijała się jako Copywriter i Senior Copywriter. Od 2015 roku piastowała stanowisko Creative Group Head w Peppermint. Odpowiadała za organizację pracy całego zespołu kreatywnego. Do jej zadań należało także tworzenie i realizacja ofert przetargowych. Pod jej opieką znajdują się między innymi marki: Sodexo Benefits and Rewards Services, Zortrax S.A. oraz BZ WBK S.A. Na swoim koncie ma liczne nagrody w konkursach kreatywnych m.in. Kreaturę i BOSS Drum.

Doytychczas agencja Peppermint pracowała m.in. dla takich firm jak: Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, Zortrax S.A, Praktiker Polska, Matras S.A., Marvipol S.A., BZ WBK S.A. (Grupa Santander), Nescafe Dolce Gusto (Nestlé Polska).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij