(Nie)zwykłe ogrodzenie placu budowy, czyli o komunikacji w przestrzeni

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
(Nie)zwykłe ogrodzenie placu budowy, czyli o komunikacji w przestrzeni

SYNC, dywizja do zadań specjalnych w strukturze Jet Line, z przyjemnością prezentuje realizację, wykonaną dla firmy deweloperskiej Unidevelopment S.A. Chodzi o projekt Happy Wall – interaktywne ogrodzenie placu budowy, przez które można podejrzeć, jak będzie wyglądało nowe osiedle.

- Zaproponowaliśmy Unidevelopment S.A. rozwiązanie, które jest funkcjonalne i atrakcyjne, jednocześnie angażuje przechodniów - mówi Andrzej Maszewski, zarządzający projektami SYNC w Jet Line. - Deweloperzy wkładają dużo wysiłku, aby zachęcić potencjalnych nabywców mieszkań, ale raczej nie w miejscu powstającej inwestycji, w którym najważniejsze jest bezpieczeństwo i sprawna organizacja. Rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa, ale wychodzimy z założenia, że elementy funkcjonalne mogą być również pomysłowe i estetyczne. Dlaczego ogrodzenie zabezpieczające inwestycję nie może być właśnie takie? Dlatego ucieszyła nas otwartość Unidevelopment S.A. na niestandardowe formy marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przy inwestycji na warszawskim Targówku, pojawiły się dwie tablice o wymiarach 4 x 2,5 m każda. Na jednej został zaprezentowany motyw ściekających kolorowych farb, hasło i różnobarwne lornetki. Za każdą lornetką jest wizualizacja osiedla Gama – tym samym można zajrzeć w przyszłość na powstające osiedle. Lornetki są na różnej wysokości po to, aby osiedle mogli zobaczyć i najmłodsi mieszkańcy, i ich rodzice czy dziadkowie. Druga tablica jest pomalowana farbą kredową i zaprasza do uzupełnienia własnej opinii na temat hasła „Wygoda ma znaczenie”. Każdy może dokończyć zdanie „Wygoda to…”  Za realizację warszawskiej Happy Wall: pomysł na tę formę komunikacji, projekt parkanu i jego realizację, odpowiadali Gosia Kaptur i Andrzej Maszewski z SYNC w ścisłej współpracy z działem marketingu Unidevelopment S.A. Ogrodzenie mieści się przy nowej inwestycji przy ulicy Kondratowicza w Warszawie i będzie funkcjonowało w przestrzeni przez cały czas trwania inwestycji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij