Bartek Pucek objął funkcję Head of Mobile&Digital Projects

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartek Pucek objął funkcję Head of Mobile&Digital Projects

Pod koniec lutego do Grupy Onet-RAS Polska dołączył Bartek Pucek, który obejmie stanowisko Head of Mobile&Digital Projects. Będzie odpowiedzialny za wdrożenie strategii mobilnej w Grupie, w tym za rozwój produktów, działania edukacyjne oraz strategiczne partnerstwa.

Jest to nowoutworzone stanowisko w Grupie. Pucek będzie raportował bezpośrednio do Jovana Protica, COO Grupy Onet-RAS Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Cieszę się, że tak znakomity specjalista dołączył do naszej Grupy. W tym roku mamy duże plany związane z segmentem mobile, dlatego tak istotne jest zbudowanie silnego zespołu profesjonalistów.”, komentuje Jovan Protic, COO Onet-RAS POLSKA Group.

Bartek Pucek pracę zawodową rozpoczął w 2001 roku jako przedsiębiorca, zakładając serwis randka.pl. W latach 2008 – 2011 pracował w firmie Kreativ, gdzie jako Product Manager zarządzał serwisami Media2.pl, Finansowo.pl i Szafa.pl. Potem przez trzy lata pełnił funkcję Head of Mobile w Grupie O2. Od 2012 do 2015 roku pracował dla grupy kapitałowej funduszu PE - Advent International, gdzie jako Digital & Mobile Strategy Executive realizował strategicznie online w sektorze edukacyjnym (WSiP) Od 2014 roku jest członkiem Rady Nadzorczej Ifinity Group, która dostarcza inteligentne technologie dla miast, przestrzeni publicznych i klientów komercyjnych. Pucek ukończył Stanford University School of Business Strategic Marketing i Digital Marketing oraz Venture Deals na Kauffman Fellows Academy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij