Mindshare Polska obsłuży budżet mediowy Savencia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mindshare Polska obsłuży budżet mediowy Savencia

Do portfolio klientów domu mediowego Mindshare Polska dołączył jeden z największych producentów serów i produktów mlecznych – grupa Savencia. Do zadań zespołu Mindshare będzie należało opracowanie strategii, planowanie, zakup i optymalizacja kampanii marketera we wszystkich typach mediów.

Kompleksowa obsługa mediowa obejmie wszystkie produkty Savencia, w tym: sery NaTurek (dawniej Turek), Tartare, Le Rustique czy Chavroux.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Savencia to kolejna firma z segmentu FMCG, która dołączyła do grona naszych klientów. Choć, mamy świadomość, że każdy klient jest inny, realizując działania dla poszczególnych marek z portfolio Savencia, możemy korzystać z naszych wcześniejszych doświadczeń. Przez wiele lat zdobywaliśmy je m.in. w komunikacji dla marek z branży spożywczej. Czerpiemy zatem z naszego know how, ale stosujemy też strategię indywidualnego podejścia oraz stawiamy na ciągły rozwój kompetencji – komentuje Adrian Kawecki, Prezes Zarządu Mindshare Polska.

Dom mediowy Mindshare Polska będzie odpowiedzialny za opracowanie strategii, planowanie, zakup i optymalizację kampanii produktów Savencia w Polsce. Zespół Mindshare będzie realizował działania we wszystkich typach mediów.

Savencia Fromage&Dairy to jeden z wiodących producentów serów i produktów mlecznych. Grupa wywodzi się z Francji i jest notowana na giełdzie Euronext w Paryżu. Należą do niej znane i cenione marki, takie jak: Tartare, Chavroux, Géramont, Alouette czy NaTurek, które dostosowane do lokalnych rynków są obecne w 120 krajach całego świata.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij