Maciej Szaroleta dyrektorem Działu Brand w Hill+Knowlton Strategies

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciej Szaroleta dyrektorem Działu Brand w Hill+Knowlton Strategies

Do zespołu Hill+Knowlton Strategies Polska dołączył Maciej Szaroleta, dotychczas Dyrektor Strategii w Galileo Media. W nowej Firmie odpowiadać będzie za rozwój działu komunikacji marketingowej.

Kompetencje nowego dyrektora Działu Brand dobrze wpisują się w nową globalną strategię H+K, zgodnie z którą Agencja zamierza stopniowo odchodzić od tradycyjnego pojmowania PR w kierunku profesjonalnego doradztwa w zakresie zarządzania reputacją marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przed dołączeniem do H+K stał na czele Działu Strategii agencji interaktywnej Galileo Media. Przewodząc zespołowi specjalistów marketingowych, przygotowywał działania “online” dla takich marek jak RWE, “Tesco dla Szkół”, Velvet, Polpharma, Tatra, Barilla, Wasa czy BOŚ. Był również odpowiedzialny za zarządzanie budżetem interaktywnym PL2012 – spółki koordynującej EURO2012 w Polsce.

W latach 2007 – 2011, pracując w Grupie Żywiec, był Brand Managerem jednej z czołowych polskich marek piwnych – Warki. Odpowiadał za całościowe zarządzanie brandem ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji, nowych mediów, sponsoringu i PR.

Doświadczenie strategiczno – marketingowe Macieja Szarolety ma pomóc Hill+Knowlton Strategies przygotowywać nowoczesne rozwiązania PR, bazujące na zrozumieniu rynku, marki i aktualnych wyzwań komunikacyjnych.

- W pracy mojego zespołu szczególny nacisk położymy na analizę marketingowych potrzeb klientów i przełożenie działań PR na konkretne efekty biznesowe. Istotnym wyzwaniem będzie uwzględnienie w naszych propozycjach aktywności “digitalowych”. Dziś media to coraz częściej media elektroniczne. Jeżeli naprawdę chcemy pomagać naszym klientom w budowaniu ich marek musimy uwzględniać to w naszych strategiach – powiedział Maciej Szaroleta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij