„5 sposobów na…MĘSKI ŚWIAT”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„5 sposobów na…MĘSKI ŚWIAT”

„5 sposobów na…MĘSKI ŚWIAT” – film inspirowany ideą Planety Warka – ma już ponad 1 milion wyświetleń na kanale YouTube. Na Planecie z kampanii reklamowej popularnego piwa Warka jest wszystko, czego każdy facet potrzebuje do wygodnego życia. Jak w ziemskich warunkach stworzyć takie miejsce...

 ...w którym mężczyznom będzie się żyło lepiej? To można zobaczyć w filmie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Życie na Planecie Warka jest prawdziwie idylliczne. Tu liczą się tylko i wyłącznie klasyczne męskie potrzeby, a wprowadzone patenty i udogodnienia zachwycają innowacyjnością. Na Planecie spełniają się wszystkie marzenia facetów – nawet te, o których nie zdążyli jeszcze pomyśleć. Zimne piwo płynie ze specjalnych, domowych kranów, a przekraczając próg mieszkania trafia się prosto do ulubionego pubu. W tym raju dla kibiców, każdy fan futbolu może podziwiać „na żywo” zmagania piłkarskie z własnego tarasu, a relacje z rozgrywek oglądać niemal w każdym miejscu.

- Planeta Warka wprost roi się od gadżetów i nowatorskich rozwiązań, które służą komfortowemu życiu facetów – mówi Tomasz Król, marketing manager Warki w Grupie Żywiec. – Wiemy, że ich przeniesienie na ziemski grunt byłoby spełnieniem męskich marzeń. Niestety, nie wszystko da się zrobić. Wpadliśmy jednak na pomysł opracowania kilku prostych wynalazków, które pomogą każdemu facetowi tu, na Ziemi, wykreować własną Planetę Warka.

Youtuberzy z popularnego kanału „5 sposobów na…”, specjaliści od majsterkowania, zainspirowani męskim światem Warki przygotowali kilka patentów uprzyjemniających życie mężczyznom. Teraz pomysłowe rozwiązania godne Planety Warka dostępne są dla każdego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij