11. edycja Filmteractive Festival

11. edycja Filmteractive Festival

Wielu ekspertów uważa, że rok 2020 i 2021 to czas, w którym wreszcie możemy mówić o rewolucji cyfrowej, pozwalającej zbudować przewagę konkurencyjną oraz znacząco poszerzyć skalę i zasięg działań. Przemysły kreatywne nie pozostały w tyle, wykorzystując nowe możliwości. W jaki sposób? Dowiemy się podczas 11. edycji Filmteractive Festival – wydarzenia, które prezentuje trendy, nowe technologie i inspirujące projekty. Tegoroczna edycja odbędzie się online w dniach 26-28.10.2021.


Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza sztuki, nowatorskiego marketingu i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

11. edycja Filmteractive ponownie odbędzie się w Internecie – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Wśród zaproszonych gości jest aż 20. ekspertów z Polski i ze świata, w tym osoby związane ze światem biznesu oraz sztuki: Leslie Shannon (Kierowniczka działu Ecosystem and Trend Scouting, Nokia); Adam Nowakowski (Creative Agency Partner / Facebook (region CEE); Chris Ume (Współzałożyciel Metaphysic.ai i jeden z czołowych twórców deepfake); Ollie Rankin (Dyrektor kreatywny XR i Real-time, aktywista, futurysta); Pearlyn Lii (współzałożycielka nonstudio, Dyrektorka kreatywna, artystka, projektantka); Krzysztof Pachulski (Ewangelista Unreal Engine w Epic Games).

W programie wydarzenia nie zabraknie:

  • projektów, o których mówi cała branża;
  • wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;
  • tematów: AI, NFT, metaverse, deepfake, VR/AR/XR, Unreal Engine;
  • najciekawszych danych;
  • wiedzy eksperckiej;
  • informacji o możliwościach finansowania projektów;
  • okazji do współpracy.

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń. Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu

Facebook: www.facebook.com/FilmteractiveFestival
Instagram: www.instagram.com/filmteractivefestival/
YouTube: www.youtube.com/user/Filmteractive
Twitter: twitter.com/Filmteractive
LinkedIn: www.linkedin.com/company/filmteractive

Organizator: Fundacja Media Klaster
Współorganizatorzy: Łódzkie Centrum Wydarzeń, Creative Europe Desk Polska
Partnerzy strategiczni: Łódź, Welcome | Digital Services, Szkoła Filmowa w Łodzi, Facebook
Partnerzy: The Branded Content Marketing Association (BCMA), Szczypta, vnLab, miptv, mipcom, Fundacja Digital Poland, Festiwal Cyfryzacji
Partnerzy medialni: NowyMarketing, SocialPress, marketinglink.pl, Media Marketing Polska, TELE PRO, TV Toya, Radio Łódź, TVP3 Łódź
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Czytaj więcej: Filmteractive

Musisz tam być

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij