Forum IAB 2023

Forum IAB 2023

Forum IAB to konferencja, która wytycza standardy najlepszych praktyk oraz stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży cyfrowej komunikacji marketingowej w Polsce. Już 30-31 maja przez dwa intensywne dni blisko 100 wybitnych ekspertów zaprezentuje najnowocześniejsze marketingowe trendy i rozwiązania. 

  • Ostatnie lata to fale niepojących zdarzeń, które wpływają na prowadzenie biznesu w branży, dlatego tematem przewodnim tegorocznego Forum IAB jest “2023 mówi: "Sprawdzam! Jaka strategia na «ciekawe czasy»”

  • Podczas 2 dni konferencji wystąpi blisko 100 ekspertów, którzy wygłoszą ponad 80 prelekcji. Agendę można zobaczyć pod adresem: forumiab.pl/program

  • O poziom merytoryczny wydarzenia dba Rada Programowa oraz organizator – Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Ostatnie lata to fale zdarzeń wywołujące znaczące zmiany na świecie. Życie i praca w nowej normalności stały się wyzwaniem, a na horyzoncie już pojawiają się kolejne. Widmo recesji gospodarczej i rosnącego bezrobocia, koszty działania czy niski wskaźnik konsumpcji to tylko część czynników, które wpływają na biznes i branżę.

Dodatkowym obciążeniem jest odbywająca się tak blisko nas wojna. Dla branży marketingu, komunikacji, kreacji i twórców narzędzi świata cyfrowego to kolejna próba. Nauczyliśmy się funkcjonować w zmianie i transformacji na sterydach. Rozwój branży przyśpieszył, wydatki na digital przewyższyły telewizyjne, a praca hybrydowa otworzyła nowe możliwości. Dlatego w roku 2023 powiedzmy: sprawdzam.

Tematem tegorocznej konferencji jest “2023 mówi: "Sprawdzam! Jaka strategia na «ciekawe czasy»”. Podczas wydarzenia omówimy, jakie strategie marketingowe są skuteczne w dzisiejszych czasach, kiedy klienci są coraz bardziej wymagający, a rynek stale się zmienia.

Wszystkie dotychczas potwierdzone wystąpienia dostępne są na stronie Forum IAB pod adresem forumiab.pl.

Spotkajmy się razem, aby wymienić doświadczenia i zdobyć nową wiedzę.

 

Czytaj więcej: Forum IAB

Musisz tam być

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij