40. Warsztaty click apps. #Wspieram.to - Marcin Galicki & Maciej Monkiewicz

40. Warsztaty click apps. #Wspieram.to - Marcin Galicki & Maciej Monkiewicz

Macie kreatywny pomysł, ale brakuje Wam kasy? Przeraża Was wizja odwiedzania banków i inwestorów? Możecie skorzystać z crowdfundingu. Idea, która dotarła do nas nie tak dawno temu. O tym, że Finansowanie Społecznościowe to kolejny etap ewolucji współpracy opowiedzą Marcin Galicki i Maciej Monkiewicz - założyciele Polskiej Platformy Finansowania Społecznościowego - Wspieram.to Współpraca zawsze była głównym elementem napędzającym rozwój gatunku ludzkiego. Teraz w dobie Internetu, który połączył nasze możliwości, wchodzimy w jej nowy etap dający nam możliwość kreacji otaczającej rzeczywistości. Finansując społecznościowo tworzymy możliwości nieograniczonego przez instytucje finansowe rozwoju dla twórców sztuki, technologi, muzyki czy nowych technologii. I o tym właśnie będziemy rozmawiać na najbliższym spotkaniu.

Kim są nasi goście?

Marcin Galicki - Założyciel i prezes Polskiej Platformy Finansowania Społecznościowego Wspieram.to. Ukończył Informatykę i Public Relations. Przez cztery lata był czołowym marketingowcem w firmie SCK Poland. Doświadczony organizator eventów muzycznych. Wokalista zespołu rockowego "Cruentus". Od lat zafascynowany crowdfundingiem na świecie, postanowił zaszczepić go na polskiej ziemi. Fan dobrego żarcia, mocnej muzyki, nowych technologii i ciekawych zjawisk w social mediach.

Maciej Monkiewicz - Odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie Polskiej Platformy Finansowania Społecznościowego Wspieram.to. Właściciel firmy Supercomp, w której realizuje się jako kreator koncepcji i pomysłodawca niestandardowych rozwiązań. Ukończył Informatykę i Ekonometrię. Lubi proste formy, kocha koszykówkę.

Agenda spotkania, start 9:00:

1. Wprowadzenie gości.

2. Prezentacja Marcina i Maćka: Finansowanie Społecznościowe - kolejny etap ewolucji współpracy.

3. Panel dyskusyjny, pytania do gościa od prowadzących i uczestników. Zapraszamy!

Relacja live: http://on.fb.me/13TJh6b

Więcej o warsztatach w grupie: http://on.fb.me/18U9v81

Bilety do pobrania: http://on.fb.me/Za4ksz

Czytaj więcej: Social media, crowdsourcing, wydarzenia, webinar

Musisz tam być

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij