Mobile Trends Conference 2017

Mobile Trends Conference 2017

Największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom. Dla ludzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o mobilnych trendach.

Mobile Trends Conference 2017 to największa w Polsce konferencja o trendach w marketingu, oprogramowaniu, projektowaniu i zarządzaniu zespołami w branży mobile.

W dniach 8-10 marca 2017 r. spotkamy się po raz szósty, aby spędzić trzy inspirujące i pasjonujące dni, poświęcone w pełni wszystkiemu, co związane z branżą mobile oraz nowoczesnymi technologiami.

Jeśli zależy Wam na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, to miejsce dla Was!

W tym roku w gronie prelegentów znajdą się m.in. Rahim Blak, Maciej Budzich, Monika Czaplicka, Natalia Hatalska, Artur Kurasiński, Monika Mikowska czy Paweł Tkaczyk. Nasi prelegenci podczas prelekcji poruszą takie zagadnienia jak mobile marketing, m-commerce, Big Data, soft development, design, cooperation, future technologies, gaming czy apps.

Konferencja trwać będzie trzy dni, a każdego z nich najlepsi prelegenci z Polski poruszą szeroki wachlarz zagadnień po to, aby łączyć, a nie dzielić przedstawicieli różnorodnych gałęzi branży mobile. Interdyscyplinarność i kooperacja są kluczem do sukcesu nowoczesnych firm, dlatego warto wspólnie czerpać wiedzę i inspiracje, aby później móc je realizować w praktyce.

Do zobaczenia w marcu!

Więcej informacji na www.2017.mobiletrends.pl

Czytaj więcej: Mobile Trends Conference 2017

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij