Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ

Prelekcje zagranicznych ekspertów, warsztaty prowadzone przez uznanych specjalistów, Nagrody Sportu i Biznesu czy targi SPORTBIZ EXPO – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestników Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ, Więcej na ten temat największego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej, integrującego świat sportu i biznesu.

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ to nowa propozycja dla przedstawicieli organizacji sportowych, sponsorów sportu czy jednostek samorządowych, oraz dla wszystkich osób i organizacji, które wspierają rozwój i profesjonalizację sportu. SPORTBIZ to przede wszystkim rozwijanie kompetencji zawodowych.

Pierwszego dnia zaproszeni międzynarodowi specjaliści i eksperci w dziedzinie marketingu i zarządzania sportem, zaprezentują case study globalnych marek sportowych, przedstawią najnowsze trendy branżowe oraz związane z nimi szanse i zagrożenia. Tematyka prelekcji będzie skupiać się na kwestiach takich jak budowanie silnej marki na rynku sportowym, znaczenie kreatywności we współczesnym sponsoringu, czy wykorzystanie szans, jakie niesie digitalizacja dla świata sportu. Również pierwszego dnia odbędzie się finał II edycji Sports StartUp Project, pierwszego w Polsce konkursu dla projektów startupowych w sporcie. Wieczorem, w Klubie Biznesowym PGE Narodowego odbędzie się XIII Gala Sportu i Biznesu, czyli uroczysta ceremonia, podczas której wręczone zostaną prestiżowe Nagrody Biznesu Sportowego.

Drugi dzień Forum to czas, w którym szczególna uwaga zostanie poświęcona umiejętnościom. Uczestnicy będą mogli podnieść swoje kompetencje z obszarów marketingu, PR, czy zarządzania poprzez udział w interaktywnych warsztatach, podczas których dowiedzą się, w jaki sposób skutecznie wykorzystać wiedzę w praktyce. Dla uczestników przygotowanych zostało 5 bloków tematycznych o różnorodnej tematyce, które będą prowadzone przez uznanych specjalistów. Zwieńczeniem Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ będzie debata – „15 lat rozwoju polskiego sportu”. W ten sposób organizatorzy Forum – firma SportWin, która przez 14 lat organizowała Dni Marketingu Sportowego, zamierzają podsumować niezwykle dynamiczny okres ważnych przemian i rozwoju krajowego sportu. W debacie udział wezmą przedstawiciele organizacji sportowych, sponsorów sportu, władz publicznych oraz mediów.

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ to również targi SPORTBIZ EXPO, czyli nadzwyczajna okazja do zaprezentowania swojej oferty całemu środowisku sportowemu oraz przedstawicielom świata biznesu. SPORTBIZ EXPO to wyjątkowa możliwość na dotarcie do kluczowych sponsorów sportu i organizacji sportowych, budowanie relacji oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Patronat honorowy nad Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ objął Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

Czytaj więcej: Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij