Pakiet Szkoleń SEO

Pakiet Szkoleń SEO

Szkolenie SEO składa się z dwóch dni szkoleniowych i jest skierowane do managerów i przedsiębiorców nadzorujących wyniki kampanii, a także do samodzielnych specjalistów, kierujących kampaniami.

Głównym celem szkolenia SEO jest przekazanie uczestnikom wiedzy o tym, jak skutecznie i bezpiecznie pozycjonować stronę. Zastosowanie wiedzy ze szkolenia w praktyce pozwala na znaczną oszczędność czasu i budżetu oraz inwestycję jedynie w skuteczne działania.

W ramach szkolenia oferujemy: lunch mięsny lub wegetariański w restauracji Smakowisko; Gwarancję Nauczenia - jeżeli jakiś czas po szkoleniu uznasz, że potrzebujesz odświeżyć wiedzę, możesz przyjść bezpłatnie na kolejną edycję; a także dodatkowe materiały i rabaty przydatne m.in. przy własnym audycie i sprawdzaniu pozycji.

1 dzień szkolenia: Szkolenie SEO na poziomie podstawowym kompleksowo opisuje wszystkie elementy składające się na skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron. Po 8 godzinach szkolenia uczestnicy uzyskują podstawową wiedzę dotyczącą wszystkich aspektów skutecznego pozycjonowania wraz z konkretnymi strategiami na to, jak polepszyć wyniki swojej witryny w SEO.

2 dzień szkolenia: Szkolenie SEO na poziomie zaawansowanym to kontynuacja szkolenia podstawowego, w ramach którego dużo bardziej szczegółowo zagłębiamy się w tematy poruszone podczas pierwszego dnia. W ramach szkolenia omawiamy zaawansowane oraz skuteczne metody zwiększania pozycji w wyszukiwarce Google, poprzez optymalizację witryny i link building.

Nasi trenerzy przede wszystkim opierają się na wieloletniej wiedzy praktycznej. Prowadzący szkolenia to:

PATRYK WOCKA

Kierownik i Główny Ekspert ds. SEO w Marketing Online. W firmie, od ponad 5 lat odpowiedzialny za kompleksową realizację projektów SEO, obejmującą optymalizację witryn klientów i proces pozycjonowania na wybrane frazy kluczowe. Odpowiada również za nadzór nad prawidłowym przebiegiem projektów SEO oraz szkolenia wewnętrzne pracowników z zakresu skutecznych metod pozycjonowania. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, kierunek: Informatyka i Ekonometria. Prywatnie, od wielu lat pasjonat i entuzjasta tematyki marketingu internetowego i technik pozycjonowania.

Czytaj więcej: SEM, SEO, wydarzenia

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij