IV Edycja Event Biznes

IV Edycja Event Biznes

IV Edycja Event Biznes organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village.

Po raz kolejny osoby zainteresowane organizacją wydarzeń spotkają się by przeanalizować najnowsze trendy na rynku eventowym. Organizatorzy zapraszają na konferencje zespoły PR, marketingu z korporacji, agencje, lokalizacje oraz podwykonawców.

Event Biznes to wydarzenie, podczas którego uczestnicy mają okazję poznać najlepszych prelegentów w dziedzinie event management z Polski i z za granicy. Organizatorzy zapewniają, że poziom konferencji będzie na najwyższym poziomie. Nad merytoryką wykładów już teraz czuwa zespół 22 osób wchodzących w skład Rady Programowej. Reprezentują największe i najbardziej prężnie działające korporacje w Polsce, media branżowe i agencje eventowe.

„Zachęcam gorąco do zarezerwowania sobie czasu w listopadzie, aby móc uczestniczyć w tegorocznej edycji Event Biznes. Już teraz mogę zapewnić, że nie zabraknie inspirujących mówców, ciekawych wykładów, informacji o najnowszych trendach. Opieka merytoryczna Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także Rady Programowej, to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego Event Biznes 2017” – mówi Anna Nowakowska, Dyrektor programowa Event Biznes.

Od dziś do 2 września trwa przedsprzedaż biletów, które można kupić na stronie.

Konferencja Event Biznes jest cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym osobom zainteresowanym nowoczesnymi formami promocji, służącymi budowaniu silnej i efektywnej marki. Szczegółowy program zostanie podany w pierwszym tygodniu września na stronie.

Czytaj więcej: Event Biznes

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij