Mobile Trends Conference

Mobile Trends Conference

 • Gdzie:

  Kraków
  Mobile Trends Conference: Hotel Park Inn by Radisson, ul, Monte Cassino 2, 30-337 | Mobile Trends Awards: Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, ul. Marii Konopnickiej 26, 30-302

 • Kiedy:

  -

 • WWW:

  2018.mobiletrends.pl/

 • Za ile:

  900 - 1250 zł zarejestruj się

Mobile Trends Conference to największa w Polsce konferencja o trendach w marketingu, oprogramowaniu, projektowaniu i zarządzaniu zespołami w branży mobile. W dniach 1-2 marca 2018 r. spotkamy się już po raz siódmy, aby spędzić dwa inspirujące i pasjonujące dni, poświęcone w pełni wszystkiemu, co związane z branżą mobile oraz nowoczesnymi technologiami. Jeśli zależy Ci na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz zdobyciu wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, to miejsce dla Ciebie!

Branża mobile w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy na najnowsze wiadomości oraz maksymalnie merytoryczną i praktyczną wiedzę, którą przekażą najlepsi prelegenci z całej Polski. Technologie mobile przekształcają się nieustannie, więc podczas konferencji poruszymy wiele zagadnień powiązanych z branżą mobile, między innymi tematy takie jak: mobile marketing, m-commerce, big data, soft development czy aspekty związane z projektowaniem na urządzenia mobilne stron i aplikacji. Nie zabraknie również omówienia przez grono specjalistów prognoz na przyszłość, która maluje się w tym przypadku bardzo dobrze.

Uczestnicy co roku wyjątkowo chwalą sobie networking w niesamowitej atmosferze oraz wychodzą z konferencji z wieloma cennymi wizytówkami. MTC2018 jest więc szansą na nawiązanie współpracy z najlepszymi z branży mobile, IT i nowych technologii!

Naszej konferencji towarzyszy także uroczysta gala. Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. 1 marca 2018 roku po raz siódmy wręczone zostaną również prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards dla najlepszych projektów i rozwiązań mobilnych zrealizowanych w 2017 roku. 

Jeśli zależy Ci na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, kup bilet już dziś!

Koszt udziału w zależności od terminu zakupu:

 • 900 zł: 28.11 - 11.12.2017
 • 1000 zł: 12.12.2017 - 08.01.2018
 • 1100 zł: 09.01 - 12.02.2018
 • 1250 zł: 13.02 - 28.02.2018

Czytaj więcej: Mobile Trends Conference

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij