I Karmimy Wiedzą w Krakowie

I Karmimy Wiedzą w Krakowie

Czym jest Karmimy Wiedzą?

----------------------------------

Karmimy Wiedzą, jest inicjatywą edukacyjną, która łączy pasjonatów marketingu i miłośników czworonogów. To cykl spotkań podczas których eksperci z dziedziny mediów społecznościowych, komunikacji, promocji, weterynarii, behawiorystyki i zoologii łączą swoje siły. Wszystko po to, by edukować, inspirować i w realny sposób pomagać. Karmimy Wiedzą, to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce skierowane nie tylko do osób kochających zwierzęta, ale i do samych zwierząt. Przyjdź i zabierz ze sobą swojego pupila!

Do kogo skierowane jest Karmimy Wiedzą?

----------------------------------

Karmimy Wiedzą to seria spotkań skierowanych do ludzi z powerem, miłośników zwierząt i entuzjastów wszystkich tematów związanych z marketingiem i komunikacją! :)

Kiedy i gdzie?

-----------------------------------

31.01.2018 r. w Food&People by Pastrami Deli przy ul. Grzegórzeckiej 21 w Krakowie

Ile to kosztuje?

-----------------------------------

Przy wejściu będziemy prosić o wrzucenie symbolicznej dyszki dla zwierzaków, a dochód z wydarzenia zostanie w 100% przekazany dla nich!

Kogo wspieramy?

-----------------------------------

Pieniądze z tej edycji wydarzenia przekażemy na pomoc bezdomniakom z podkrakowskiej fundacji "Dar Serca", która ratuje zwierzaki w potrzebie od ponad 11 lat! :) Pod opieką "Daru Serca" znajdują się psiaki, kociaki oraz… konie! :)

Kto za tym stoi?

---------------------------------------

Oscar, Ada i Dominika - ludzka załoga agencji marketingowej goodkloo. Na co dzień pomagamy markom znaleźć dobry trop, jednak ponad wszystko kochamy zwierzęta i za pomocą tego projektu chcemy pomóc jak największej ilości bezdomniaków! :)

Po co to robimy?

---------------------------------------

Karmimy wiedzą, po to, by:

EDUKOWAĆ

Otwieramy umysły, poszerzamy horyzonty i zaspokajamy głód informacji. Stwarzamy przestrzeń do dyskusji i twórczej wymiany doświadczeń.

POMAGAĆ

Pomagamy ludziom- dając im możliwość rozwijania własnych zainteresowań i nawiązania kontaktu z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie. Pomagamy czworonogom- napełniając miski, sprawiając że ich życie jest choć odrobinę mniej pieskie, a poprzez promowanie idei adopcji dajemy im szansę na kochający dom.

INTEGROWAĆ

Łączymy osoby na pozór z różnych środowisk, inicjujemy i pielęgnujemy relację, a dzięki networkingowi stwarzamy możliwość nawiązywania nowych obiecujących znajomości.

Czytaj więcej: Karmimy Wiedzą w Krakowie

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij