Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - marka osobista blogera. BloSilesia 2018

Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - marka osobista blogera. BloSilesia 2018

Personal branding to ostatnio coraz popularniejszy termin, a coraz więcej ludzi odkrywa jak ważna jest marka osobista przy budowaniu kariery. Nie inaczej jest w przypadku blogerów, dla których własny wizerunek jest podstawą działalności. Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - to fundamenty budowania internetowego imperium. I właśnie o tym blogerzy opowiedzą 10 marca 2018 roku w Strefie Centralnej w Katowicach.

BloSilesia to jedna z najważniejszych konferencji dla blogerów w Polsce. W poprzednich edycjach wzięło udział już ponad pół tysiąca osób, a prelegentami byli znani twórcy internetowi m.in. Michał Szafrański, Konrad Kruczkowski i Włodek Markowicz.

W tym roku odbędzie się już ósma edycja wydarzenia. W trakcie konferencji prelekcje poprowadzą: Monika Kamińska z bloga “Black Dresses” ,autor bloga “Zabij grubasa” Edwin Zasada , Jan Favre z bloga “Stay Fly”, a także Aleksandra i Karol, autorzy jednego z najpopularniejszych blogów turystycznych “Busem przez świat” .

Opowiedzą o tym, jak ważna jest dla blogera konsekwencja w budowaniu marki osobistej oraz jakie korzyści można osiągnąć dbając o odpowiedni personal branding.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do samych blogerów, ale i miłośników internetu, studentów dziennikarstwa oraz ludzi z branży reklamowej i PR.

Zastanawiasz się jak wypromować swoją markę osobistą w sieci? To wydarzenie jest skierowane właśnie dla Ciebie! Wpadnij 10.03.2018 do Strefy Centralnej w Katowicach. Ogromna dawka wiedzy, a także świetna atmosfera gwarantowana.

Po więcej szczegółów na temat wydarzenia zapraszamy na stronę oraz na oficjalne wydarzenie na Facebooku.

 

Czytaj więcej: BloSilesia 2018

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij