See Bloggers Łódź

See Bloggers Łódź

See Bloggers Łódź to największy festiwal dla twórców internetowych w Polsce. W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz szósty i zgromadzi 2000 influencerów z całego kraju. Gospodarzem tegorocznej edycji będzie Miasto Łódź i to właśnie w nowoczesnym EC1 Łódź Miasto Kultury odbędzie się festiwal.

See Bloggers Łódź ma formę, wykładów, warsztatów i bogatych kreatywnych przestrzenii otwartych. Prelegentami podczas wydarzenia są eksperci i znani influencerzy. Podczas dwóch dni uczestnicy dowiadują się jak współpracować z firmami, jak tworzyć długofalowe kampanie marketingowe oraz jak tworzyć kreatywne i angażujące treści. Cała przestrzeń podzielona jest na 13 stref tematycznych: beauty, design, finanse, gaming, kulinaria, lifestyle, moda, motoryzacja, rodzina, rozrywka, sport, technologia, travel.

Na See Bloggers Łódź zgłosić może się każdy influencer, który tworzy treści w internecie, niezależnie czy jest to blog, profil na Instagramie, czy kanał na YouTubie. Zapisy ruszyły 3 kwietnia i potrwają dwa tygodnie na stronie internetowej wydarzenia. Po tym terminie spośród zgłoszonych, wybranych zostanie 2000 twórców, którzy staną się oficjalnymi uczestnikami See Bloggers Łódź. Co ważne, nie liczy się tutaj szybkość zgłoszeń, ale przekazywane treści i wartości. Udział dla przyjętych twórców w wydarzeniu jest bezpłatny.

W ramach festiwalu See Bloggers Łódź odbywa się również Plebiscyt na Influencera Roku. Jego zwieńczeniem będzie uroczysta Gala, która odbędzie się podczas pierwszego wieczoru festiwalu. To właśnie w trakcie tej imprezy zostaną wręczone nagrody w kategoriach: Bloger, Twórca Wideo, Instagramer, Influencer, Odkrycie Roku oraz nagroda przyznawana dla uczestnika festiwalu od innych uczestników: Odkrycie Roku - nagroda od Twórców.

Więcej informacji na temat festiwalu See Bloggers Łódź można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia oraz mediach społecznościowych.

 

Czytaj więcej: See Bloggers

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij