Dzień Porażki

Dzień Porażki

18 stycznia 2019 r. w Warszawie, odbędzie się Dzień Porażki, wyjątkowa konferencja poświęcona zdobywaniu doświadczenia dzięki porażkom.

 - „Dzień porażki” to wydarzenie, w trakcie którego będziemy zachęcać uczestników, aby rozmawiali o błędach i wyciągali z nich wnioski. Aby uczyć się na błędach, trzeba umieć o nich rozmawiać. Chcemy pokazać na prelekcjach, jak mówić o swoich porażkach i jak rozmawiać o błędach innych osób, tak aby nie doprowadzić do awantury czy depresji, ale do wyciągnięcia z nich cennych lekcji - wyjaśnia Jarek Łojewski, pomysłodawca i organizator wydarzenia oraz prezes Fundacji Dobra Porażka.

„Dzień Porażki” to okazja, aby pokazać światu, że błędy, porażki, niezręczne momenty i inne podobne sytuacje mogą przydarzyć się każdemu, kto odważył się działać, aby osiągnąć sukces. Mamy przecież takie powiedzenie: „Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi”. Błąd wynikający z braku doświadczenia lub zasobów, niewłaściwych decyzji czy podjęcia ryzyka daje nam możliwość zdobycia nowych umiejętności i kształtowania postaw. Porażkę można przekuć w zwycięstwo.

Wśród prelegentów znajdują się m.in. Jacek Santorski, Anna Streżyńska, Monika Czaplicka, Rafał Żak czy Joanna Chmura.

Szczegółowy opis wydarzenia i aktualna agenda znajdują się na stronie dzienporazki.pl

Zapraszamy!  

Czytaj więcej: Warszawa

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij