We stole Santa's boxes! Magia rzeczy niemożliwych w marketingu

We stole Santa's boxes! Magia rzeczy niemożliwych w marketingu

 John Weston Group zaprasza 18 grudnia o 20:00 do Recepcji na inspirujące spotkanie

z  kreatywnymi i odważnymi twórcami, którzy opowiedzą o magii rzeczy niemożliwych w marketingu.

 OUT OF THE BOX

Pretekstem do spotkania jest oficjalna premiera marki - OUT OF THE BOX, czyli grupy mających coś ważnego do powiedzenia twórców, którzy przekraczają schematy w sztuce, projektowaniu i marketingu. Pokażą Wam, na czym polega sposób myślenia OOTB i jak wykorzystać go w codziennej pracy.

 O swoim rozumieniu idei na różnych płaszczyznach opowiedzą Wam:

 Grzegorz Bral - "PERSONAL BRANDING out of the box"

Jeden z najbardziej znanych polskich twórców teatralnych na świecie, założyciel Teatru Pieśni Kozła i Bral School of Acting w Londynie i bohater programu BBC opowie jak zbudować silną markę opartą o własne nazwisko.

  •  Jarosław Korkuś - "CSR out of the box"

Lider innowacji, założyciel agencji kreatywnej John Weston Group opowie o unikalnym na skalę świata projekcie, w którym dzieci zebrały ponad 2 miliony złotych na szczytny cel i własne leczenie.

  •  Aleksandra Batycka - "WORDS out of the box"

Copywriter i twórczyni koncepcji kreatywnych opowie o tym, jak pracować ze słowem i tworzyć skuteczne kampanie reklamowe dla międzynarodowych klientów, takich jak Volvo i SDI Media.

  •  Teatr Bezścian - "JOB out of the box"

Studenci Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu opowiedzą o tym, jak stworzyli własny teatr i bez budżetu podjęli współpracę z najważniejszymi reżyserami w Polsce.

  •  Rafał Solski - "VIDEO out of the box"

Dyrektor kreatywny, założyciel agencji kreatywnej John Weston Group opowie o tym, jak latać w filmie F-16 nie mając budżetu.

OBRABOWALIŚMY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA I MAMY JEGO PREZENTY!

Pamiętamy, że jest to spotkanie świąteczne, dlatego poza spektakularnymi wystąpieniami, możecie też liczyć na dodatkowe atrakcje. Pierwsze 50 osób, które zjawią się w Recepcji o 20:00, obdarujemy boxami, które zwędziliśmy św. Mikołajowi. A po części oficjalnej zapraszamy wszystkich na imprezę! Za dekami stanie Wojtek Furmaniak we własnej osobie.

Czytaj więcej:

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij