Konferencja szkoleniowa Analityka internetowa w praktyce

Konferencja szkoleniowa Analityka internetowa w praktyce

Absolutna nowość szkoleniowa! Wyjątkowo zróżnicowana formuła konferencji, obejmująca szkolenia online, materiały szkoleniowe oraz spotkanie stacjonarne, podczas którego przećwiczysz najbardziej newralgiczne elementy analityki internetowej.

Pierwsza konferencja warsztatowa, do której przygotowujesz się już w domu.Przed konferencją otrzymasz bogaty pakiet materiałów szkoleniowych i aż 2 szkolenia online. Na konferencji koncentrujesz się głównie na wykonywaniu praktycznych ćwiczeń.

Poznaj główne tematy:

- Jakie są podstawowe funkcjonalności Google Data Studio i jak możesz wykorzystać je w podniesieniu efektywności Twoich działań reklamowych?

-Jak prawidłowo korzystać z Google Analytics, by zoptymalizować stronę i poznać zachowania użytkowników?

- Jak poznać i zrozumieć swojego klienta dzięki analityce w social mediach i poprawić efektywność działań marketingowych?   - Jak prawidłowo stosować analitykę w e-commerce, aby zwiększyć sprzedaż i wyróżnić się na rynku?   - Jak analityka internetowa przekłada się na wzrost zysku z kampanii marketingowych?   - Dlaczego warto wykorzystywać dane z Facebooka w codziennych działaniach firmy i dzięki temu tworzyć skuteczne strategie marketingowe?   - Analityka w służbie danych, czyli jak wykorzystać potencjał Google Data Studio do efektywnego raportowania i wnioskowania?   - Jak stosować analitykę w influencer marketingu, by zyskać zaufanie klientów?

Czytaj więcej: Warszawa, analityka internetowa, google analytics, Influencer marketing

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij