Konferencja I ♥ Marketing

Konferencja I ♥ Marketing

Konferencja I ️ Marketing

17-20 marca w Warszawie odbędzie się już IX edycja konferencji I ♥️ Marketing. Wydarzenie potrwa aż cztery dni, a 18 marca po raz pierwszy uczestnicy będą mieli okazję pojawić się na nowym dniu tematycznym I ♥️ SEO&Content!

I ♥️ Marketing to największa konferencja marketingowa w Polsce. Kolejna edycja tego eventu odbędzie się jak zwykle na największej sali kinowej w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Specjaliści podczas swoich wystąpień opowiedzą o pojawiających się trendach i nadchodzących zmianach w marketingu.

Wydarzenie jest adresowane zarówno do przedstawicieli małych i średnich firm, jak i dla osób zajmujących się marketingiem w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach. I ♥️ Marketing to zastrzyk praktycznej wiedzy podanej w formie 18 minutowych prezentacji. Prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, co automatycznie podnosi ich motywację i sprawia, że każda prezentacja jest przygotowana perfekcyjnie.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, prelegentach i poruszanej tematyce, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl, gdzie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje.

Do zobaczenia na I ♥️ Marketing!

Czytaj więcej:

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij