DIMAQ Voice #15

DIMAQ Voice #15

DIMAQ Voice to bezpłatne, cykliczne spotkania dla entuzjastów digital marketingu z merytorycznym udziałem najlepszych ekspertów z branży- posiadaczy certyfikatów DIMAQ.

Wstęp na wydarzenie wolny jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja.

 Agenda #15 DIMAQ Voice

17:35- 18:00, Czy w świetle danych projektowanie mobile first to konieczność? Cezary Różański, Analityk, GoldenSubmarine

Postara się odpowiedzieć na pytanie czy "mobile first" jest jedynie kolejnym branżowym zaklęciem czy obowiązkowym dzisiaj podejściem do projektowania. Jakie przeszkody stoją na drodze projektowania "mobile first" i jakie korzyści możemy dzięki niemu odnieść.

18:10- 18:35, Współczynnik Wzrostu Konwersji - klucz do mierzenia skuteczności kampanii w multiscreeningu, Maciej Szeffer, Specjalista DIMAQ Professional

W czasach sprzętu "Smart" ścieżka konwersji użytkownika przebiega przez wiele platform, urządzeń i przeglądarek. Cookies przestały być efektywnym narzędziem do śledzenia podróży klienta. Jak w takiej rozproszonej rzeczywistości skutecznie mierzyć efektywność swoich kampanii? Czy Conversion Lift to następca modelowania atrybucji?

18:45- 19:10, Czy design da się skalować? Filip Iwański, Chief Executive Officer, Imagine Poland

Design jest złożonym obszarem, który gromadzi wiedzę wielu specjalistów z różnych dziedzin, zespoły projektowe stają się coraz bardziej globalne, a zmiany coraz szybsze. Jak w obecnych czasach zachować spójność projektową, przy coraz szybszych zmianach produktów i usług. Jak projektować szybciej, wydajniej, a przy tym więcej czasu poświęcać na innowacje.

Czytaj więcej:

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij