Businesswomen Virtual Summit

Businesswomen Virtual Summit

Businesswomen Virtual Summit to jedyne w swoim rodzaju w pełni wirtualne seminarium, podczas którego wystąpią eksperci w swoich dziedzinach, spotka się ponad 450 przedsiębiorczych osób żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości.

23.05.2020 rozpocznie się Businesswomen Virtual Summit – e-kongres dla kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych e-wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

Jak podmieść efektywność przedsiębiorstw w czasach chaosu i zmian? Jak bardzo innowacyjny jest kobiecy styl zarządzania? Jak rozwijać własną firmę, zwiększyć skalę działania, sprawić by wskaźnik rentowności wzrósł? Jak zachować młodość i świeżość cery oraz energię do działania? Te i wiele innych zagadnień poruszonych zostanie podczas nadchodzącego spotkania, które odbędzie się 23 maja.

Zaproszeni eksperci podczas Businesswomen Virtual Summit przekażą praktyczną wiedzę i podzielą się doświadczeniem. Pokażą jak wysoki jest poziom przedsiębiorczości Polek na tle Unii Europejskiej i jak bardzo jest istotna ich rola na rzecz wzrostu gospodarczego i zatrudnienia. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się również jak budować sieć kontaktów i systemu wzajemnego wsparcia na płaszczyźnie biznesowej oraz na czym właściwie polega work-life balance.

Prelegenci:

  • Jacek Santorski – uznany psycholog, twórca Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej
  • Sławek Muturi – stworzył największą w Polsce firmę MZURI obsługującą mieszkaniowy najem. Dzięki finansowej niezależności zimą, jak bocian, odlatuje do ciepłych krajów. Ale marzy o wolności absolutnej. „Na stare lata chcę zostać wędrownikiem" – planuje.
  • Beata Drzazga – założycielka i właścicielka największej Firmy Medycznej w Polsce BetaMed SA, świadczącej usługi medyczne w domu pacjenta i w Clinice Centrum Medycznym w Chorzowie.
  • Dominika Flaczyk – prezes zarządu Grupy Profesja Sp. z o.o. i Systemowej Szkoły Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Przedsiębiorca, mentor, działaczka społeczna, a nade wszystko mama dwójki wspaniałych dzieci.
  • Agnieszka Zaborowska – założycielka Zaborowska Kancelaria Adwokacka
  • Renata Szymankiewiecz – wiceprezes zarządu GOODMAN GROUP Sp. z o. o.

YLO Violin – (Ilona Perz-Golka) jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. YLO Violin zagra dla wszystkich na skrzypcach wybrane piosenki ze swojego repertuaru.

Pełna lista aktualnych prelegentów, program wydarzenia i rejestracja na stronie www.businesswomanlife.pl/virtual-summit

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Czytaj więcej: Businesswomen Virtual Summit

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij