Webinar Experts

Webinar Experts

„Webinar Experts” to pierwsza w Polsce 8-dniowa konferencja w całości poświęcona tematyce webinarów i szkoleń online. Odbędzie się ona w dniach 23-30 listopada br. w 100% online. Każdego dnia przewidziane są 3 prelekcje (zwykle o godzinie 12:00 i 19:00).

Prelegenci „Webinar Experts 2020” to mistrzowie w swoim fachu, wybitni specjaliści i nagradzani mówcy. Magdalena Pawłowska, Marta Krasnodębska, Marek Jankowski, Monika Czaplicka, Olga Kozierowska – to tylko część nazwisk nazwisk z listy wybitnych prelegentów, którzy podzielą się wiedzą.

Największą zaletą tej konferencji jest to, że każdy z prelegentów spojrzy na temat webinarów z innej perspektywy. Dzięki temu Ty, Drogi Uczestniku i Droga Uczestniczo, zobaczysz, jakie niesamowite efekty biznesowe można osiągnąć dzięki organizowaniu webinarów.

Konferencja skierowana jest do: przedsiębiorców, ekspertów z branży marketingu i nowych technologii, trenerów, podcasterów i autorów kursów online. Na konferencji dowiesz się m.in.:

  • Jak poprzez webinary sprzedać produkty online za 100 000 zł, 500 000 zł czy nawet 1 mln zł?
  • Jak wyskalować markę online i zbudować imperium dzięki webinarom?
  • Jak używać webinarów do lead nurturingu i generowania leadów?
  • Co zrobić, aby skutecznie połączyć webinary, YouTube, content marketing i social media
  • Poznasz metody na tremę, makijaż i webinarowy dress code

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Szczegóły i zapisy dostępne są na stronie www.webinarexperts.pl/

Nie czekaj, zapisz się już dziś.

Organizatorami wydarzenia są Anna Prończuk-Omiotek i Patryk Omiotek. Osoby, które połączyło nie tylko nazwisko, ale też chęć zrobienia pierwszej w Polsce konferencji o webinarach. Anna jest managerem, marketerem i trenerką wystąpień publicznych. Patryk – w branży IT od 15 lat. Jest programista i autorem kursów online. To nie pierwszy wspólny projekt Anny i Patryka. Więcej o nich możesz przeczytać na stronie www.jakzrobicwebinar.pl

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Czytaj więcej: Webinar Experts

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij