8. edycja PR Camp – PRess the button of success!

8. edycja PR Camp – PRess the button of success!

W dniach 11-13 grudnia 2020 roku w Krakowie już po raz ósmy będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków czyli PR Camp . Projekt ten to nic innego, jak trzy dni certyfikowanych szkoleń z zakresu public relations oraz marketingu. Uczestnicy z całej Polski będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę, dzięki warsztatom oraz prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.

Co roku, program merytoryczny wydarzenia jest dostosowany do trendów, które obecnie panują na rynku nowych mediów, tak aby każdy uczestnik zdobytą wiedzę, podczas warsztatów mógł od razu wcielić w życie. Content w social mediach, Budowanie relacji z mediami, Storytelling, Personal branding: czym jest i jak budować – to tylko kilka z tematów szkoleń, które pojawią się w harmonogramie tegorocznej edycji PR Campa . Należy zaznaczyć, że szkolenie skierowane do wszystkich miłośników PR-u i marketingu – nie ważne czy prowadzisz bloga, pracujesz w agencji reklamowej czy po prostu media społecznościowe to twoja pasja. Wystarczy, że wyślesz aplikację ze swoją motywacją za pomocą formularza, który każdy będzie mógł znaleźć w wydarzeniu na Facebooku, właśnie pod tym linkiem www.facebook.com/events/2109894679143934

W tym roku zmieniamy formę dla Twojego bezpieczeństwa! Jak większość wydarzeń w tym roku musimy się dostosować do obecnej sytuacji i nasz projekt również przenosimy w tym roku do świata Online.

Ale zostawiamy zasadę, którą wprowadziliśmy jeszcze w zeszłym roku, czyli nadal możesz wziąć udział we wszystkich szkoleniach, ale istnieje też możliwość aplikacji tylko na jedno, dwa lub cztery z nich. Wybór należy do Ciebie!

Celem PR Campa jest przekazanie uczestnikom, jak najwięcej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny public relations oraz marketingu, spędzając w przyjaznej atmosferze. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz to większą popularnością, przyciągając przy tym wykwalifikowanych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, jak i coraz więcej zmotywowanych uczestników.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na fanpage’u PR Camp.

Partnerem wydarzenia zostało Stowarzyszenie Agencji Public Relations.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Czytaj więcej: PR Camp

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij