UXalliance Design Leaders Masterclass

UXalliance Design Leaders Masterclass

Ostatnie 12 miesięcy pokazało nam, że jedyne, czego możemy być pewni to zmiany, a liderami zmiany w organizacjach coraz częściej stają się managerowie ds. user experience. Agencja UX Symetria 12 marca startuje z nowym cyklem szkoleniowym UXalliance Design Leaders Masterclass. Jest to dedykowany liderom zespołów program o międzynarodowej renomie, skoncentrowany na zarządzaniu rozwojem produktu cyfrowego. Dostosowany do nowych potrzeb rynku, zaawansowany i wypełniony ekspercką wiedzą, pomoże wzmocnić pozycję lidera zespołu i wypracować nowe metody reagowania na zmiany w zachowaniu konsumentów.

Fundamentem UXalliance Design Leaders Masterclass jest model dojrzałości designu stworzony przez UXalliance – międzynarodową organizację, do której należy 26 firm zajmujących się projektowaniem doświadczeń użytkownika ze ścisłej światowej czołówki. W Europie istnieje zaledwie 12 agencji, które mogą pochwalić się takim statusem. W Polsce jedynym przedstawicielem UXalliance jest poznańska Symetria.

– Design Leaders Masterclass to przestrzeń, gdzie liderzy UX/CX/SD uczą się od ekspertów oraz od siebie tego, jak świadomie prowadzić zespoły i kompetencje projektowe w organizacji. Liderzy, którzy rozumieją zarówno design, jak i biznes, mają największy potencjał, by osiągać ambitne cele, budować zmotywowane zespoły i… rozwijać swoją karierę – mówi Wojciech Chojnacki, strategy director w Symetrii oraz pomysłodawca programu.

Główne tematy szkolenia to zarządzanie badaniami, procesami projektowymi i zespołem, mierzenie wyników, tworzenie strategii oraz kultury organizacyjnej. Praktyczne zastosowanie wiedzy możliwe będzie już w trakcie szkolenia, podczas pracy na case study współuczestników kursu. To szansa na zapoznanie się z wyzwaniami, jakie stoją przed innymi liderami UX i wspólne opracowanie adekwatnych rozwiązań.

7 całodniowych spotkań (łącznie 50 godzin), prowadzonych przez rodzimych ekspertów oraz trenerów z Kanady czy Szwajcarii, odbędzie się w formie zdalnej. Pierwszą sesję otwierającą kurs poprowadzi wraz z Wojciechem Chojnackim, Florian Egger, lider branży UX ze Szwajcarii z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jest założycielem Telono – agencji badawczo-projektowej specjalizującej się w międzynarodowych przedsięwzięciach.

Ekspertka z Kanady – Joelle Stemp – podzieli się swoją wiedzą z zakresu mierników biznesowych. Posiada ona ponad 30-letnie doświadczenie w branży UX. Stemp jest CEO i współzałożycielem Yu Centrik – firmy zajmującej się projektowaniem wielokanałowych doświadczeń użytkownika.

Wojciech Chojnacki – współtwórca szkolenia i główny prowadzący – od lat jest związany z firmą Symetria. Obecnie pełni stanowisko strategy directora. Jest odpowiedzialny za nadzorowanie procesów kreowania i wdrażania nowych usług. Ma ponad 13-letnie doświadczenie w obszarze projektowania oraz strategii UX dla międzynarodowych klientów. Jest także współautorem Certyfikatu UX-PM oraz głównym reprezentantem stowarzyszenia Uxalliance w Polsce.

Warunkiem wzięcia udziału w programie jest wysłanie zgłoszenia i przejście rozmowy kwalifikacyjnej. Liczba miejsc jest ograniczona – szkolenie zaplanowano dla 10 osób. Pierwsza sesja rozpocznie się już 12 marca, zaś ostatnia zaplanowana jest na 18 czerwca 2021. Rejestracja odbywa się na platformie UXupgrade.pl. Więcej informacji tutaj: uxupgrade.pl/szkolenia/design-leaders-masterclass.

Czytaj więcej:

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij