Women TechStyle Online #4

Women TechStyle Online #4

Zapraszamy wzięcia udział w kolejnej już edycji wydarzenia Women TechStyle Online #4, przeznaczonej dla kobiet w polskiej branży IT i nowych technologii. Panowie są również bardzo mile widziani. Wydarzenie online odbędzie się 1 marca 2021 roku o godzinie 18:30.

Głównym celem wydarzenia jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod tym linkiem.

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda

  • 18:30 - Start prezentacji: Przykłady algorytmów pojawiających się na rozmowach rekrutacyjnych oraz jak je rozwiązywać - Jadwiga Pokorska
  • Q&A - Pytania do prelegentki

Opis prelegentki:

Jadwiga Pokorska, były Googler, obecnie programistka w TietoEVRY w obszarze automotive & smart devices oraz juror Olimpiady Informatycznej i Olimpiady Informatycznej Juniorów. Hobbystycznie nauczyciel algorytmiki oraz fan akrobatyki na trampolinach.

Sponsorem wydarzenia i firmą poszerzającą perspektywy dla kobiety w polskiej branży IT jest firma TietoEVRY.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

Czytaj więcej: Women TechStyle Online

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij